В смартфонах Xiaomi реалізують нові алгоритми для очищення пам’яті

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично більшість користувачів смартфонів Xiaomi та їх суббрендів скаржаться на те, що з часом їхні смартфони починають працювати повільніше і зазвичай, проблемою є не тільки проблеми з MIUI та великою кількістю анімації в ній, а й кількість сміття, яке зберігається на смартфоні. Сьогодні ж стало відомо, що в смартфонах Xiaomi реалізують нові алгоритми для очищення пам’яті.

Якщо звернутися до бета-тестування нових функцій, то можна побачити деякі зміни в очищувачі сміття “Cleaner”, оскільки альфа-версія додатка працює зовсім по-новому і виявляє набагато більше сміття на смартфоні, особливо це стосується кешу.

Якщо протестувати теперішню версію із версією, яку тестують, то кількість виявленого сміття на смартфоні буде суттєво відрізнятися, що вказує на те, що Xiaomi справді взялися за очисник MIUI і можливо, з наступним оновленням MIUI видалення сміття стане справді ефективнішим.

На даний момент невідомо, чому в Xiaomi не розголошують про таке нововведення, але надіємося, що очікувати на нього довго не прийдеться.

Також нещодавно було названо причини такої популярності смартфона POCO X3 Pro серед українців.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Samsung планують зробити голографічні дисплеї серійним продуктом

Samsung планують зробити голографічні дисплеї серійним продуктом. В найближчому майбутньому. Голограми - незмінний супутник численний фантастичних творів вже багато...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -