Реклама

В смартфоні Google Pixel 5 не працює NFC

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В смартфоні Google Pixel 5 не працює NFC. У деяких випадках навіть повне скидання смартфона до заводських налаштувань не допомагає.

Компанія Google до сих пір не випустила жодного фірмового смартона Pixel, який би не мав ніяких проблем. Google Pixel 5 пішов по шляху своїх попередників.

За останній час почастішали поява повідомлень про проблеми, яка виражається в неможливості використовувати смартфон для безконтактної оплати товарів і послуг. Користувачі стали повідомляти, що система безконтактних платежів Google Pay не працює, видаючи помилку при спробі здійснити покупку в магазині.

Іноді проблему можна вирішити простий перезавантаженням або повторної прив'язкою карти, але в деяких випадках навіть повне скидання смартфона до заводських налаштувань не допомагає. І хоча Google офіційно не прокоментували проблему, компанія напевно вже знає про неї і постарається виправити ситуацію в наступному оновленні. Це в тому випадку, якщо помилка носить програмний характер.

Читайте також: Cмартфони Google Pixel 5 Стали Дешевшими Не Просто Так.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

З’явилося перше відео-розпакування навушників Apple AiPods Max

Раніше цього тижня Apple представила нові бездротові навушники, що називаються AirPods Max. Сьогодні з'явилося перше відео-розпакування навушників Apple AiPods Maxі,перші...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -