Реклама

В США вилучили партію навушників OnePlus Buds вважаючи їх підробкою AirPods

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що в США вилучили партію навушників OnePlus Buds вважаючи їх підробкою AirPods.

Як повідомляється, 31 серпня прикордонний та митний захист США оголосив, що було вилучено партію із 2000 підробок Apple AirPods, надісланих до нью-йоркського аеропорту JFK з Гонконгу, вартістю близько 398,00 доларів.

Як виявилося, департамент заплутався і продукт, який вони вилучили, виявився навушниками OnePlus Buds. Також повідомляється, що вартість відправлення становить близько 158 000 доларів на основі 2000 одиниць. Також було опубліковано фото “підробок”.

Трой Міллер, директор відділу CBP у Нью-Йорку, зазначив у прес-релізі: “Перехоплення цих підроблених навушників є прямим відображенням пильності та прихильності до успіху місії нашими співробітниками CBP щодня”.

З зображень цілком зрозуміло, що захоплені ними є OnePlus Buds, які ніяк не відносять до підробки. Форм-фактор використовується декількома компаніями для навушників TWS, і OnePlus серед них. У OnePlus Buds є чітке брендування, і немає жодного способу заплутати їх як викид Apple AirPods. OnePlus Buds поставляються з 13,4-міліметровим динамічним драйвером та підтримують Dolby Atmos для серій OnePlus 7 та OnePlus 8. Він також має підтримку Dirac Audio Tuner для нещодавно запущеного смартфона OnePlus Nord.

Зараз цікаво, як департамент буде пояснювати таку неприємну та незрозумілу ситуацію.)

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В Украине обвалились цены на смартфон Apple iPhone 12

Стаття доступна українською...Сегодня, 21 января 2021, в Украине обвалились цены на смартфон Apple iPhone 12. Например, самая популярная цена...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -