Реклама

В Twitter дозволять монетизацію контенту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

За словами надійного Twitter-аккаунта Jane Machun Wong, соціальна мережа планує додати в профілі користувачів функцію під назвою Tip Jar. Вона призначена для монетизації контенту і інтегрована з такими платіжними сервісами, як PayPal, Venmo і Cash App.

Очікується, що аналогічна функція буде доступна для платформи Twitter Spaces, яка орієнтована на конкуренцію з Clubhouse. Twitter ще офіційно не оголосила про впровадження нової можливості. Також не уточнюється, хто зможе розмістити кнопку Tip Jar на своїй сторінці. Передбачається, що для активації функції користувачам буде необхідно мати певну кількість передплатників. Також нагадаємо, що ще в лютому Twitter оголосила про роботу над підписками Super Follows, які дозволять стягувати плату за перегляд ексклюзивного контенту.

Передбачається, що подібні функції допоможуть Twitter піти від використання таргетированной реклами і отримувати дохід від комісії з одержуваних користувачами пожертвувань. Крім того, вигоду отримають і безпосередньо творці контенту, які обзаведуться додатковим способом монетизації свого медіапродукту.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Придбати iPhone 14 Pro зможе не кожен

Компанія Apple стикається із скороченням виробництва своїх нових смартфонів, а саме iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max через...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -