В Україні обвалилися ціни на портативну колонку JBL Charge 4

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Що може бути кращого, ніж відпочинок з друзями на природі під запальну музику? Напевно нічого. Щоб відпочинок був дійсно веселим необхідно мати біля себе хорошу, якісну, потужну, а головне компактну бездротову колонку. Компанія JBL однозначно знає якою має бути бездротова колонка, тому й випустила свою серію портативних бездротових колонок Charge. На даний момент, найкращою в цій серії є Charge 4 і вона ідеально підходить для активного відпочинку. Саме зараз, в Україні обвалилися ціни на портативну колонку JBL Charge 4 і доступна вона лише за 3 349 грн, в той час, як в більшості популярних магазинів вона доступна від 4000 грн. Останній раз така ціна була ще на початку минулого року.

Для прикладу, колонку пропонують за 3 349 грн два інтернет-магазини, а саме Cactus та Apple’s. Ці два магазини пропонують 12 міс гарантію на колонку.

Нагадуємо характеристики бездротової колонки JBL Charge 4. Колонка отримала вихідну потужність 30Вт і цієї потужності цілком достатньо для прослуховування на природі, або в приміщеннях. Також вона отримала захист від вологи IPX7, відповідно, якщо колонка стане грязною, то її можна спокійно помити у воді.

Колонка JBL Charge 4 отримала акумулятор ємністю 7500 мАг, чого вистачить для активного прослуховування музики (на майже максимальній гучності) до 9 год, при прослуховуванні на середній гучності можна отримати до 14 год. Заряджається колонка досить швидко, вистачить 4 год для повного заряду. Заряджається колонка через USB Type-C, а в комплекті постачається тільки шнурок, блок зарядки відсутній. В загальному, це дійсно якісна колонка, яка порадує свого власника.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Ще одна компанія відмовилася укомплектовувати смартфони зарядними пристроями

LG G8x запущений минулого року, як флагман компанії LG. Сьогодні надійшла інформація, що ще одна компанія відмовилася укомплектовувати смартфони...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -