Реклама

В Україні рекордно подешевшала ігрова приставка Sony Playstation 4 Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно в продаж надійшла нова ігрова приставка від компанії Sony – Playstation 5, але так склалося, що зараз ця приставка знаходиться у великому дефіциті не тільки в Україні, а й за її межами. На даний момент невідомо, коли запаси нової приставки будуть збільшені до такого рівня, щоб задовільнити потреби всіх бажаючих її придбати. Так як дефіцит очікується ще досить тривалий час, то є сенс придивитися до останньої приставки від Sony – Playstation 4 Pro 1ТБ. Нам відомо, що в Україні рекордно подешевшала ігрова приставка Sony Playstation 4 Pro за останній місяць. Можливо, подешевшання зв’язане з тим, що всі очікують на PS5, а можливо з тим, що її запаси закінчуються.

В будь-якому випадку, Sony Playstation 4 Pro 1ТБ найдешевше пропонується в фірмових магазинах Vodafone – за 12 699 грн. В інших магазинах пропозиція розпочинається з 15 тис грн, тобто потенційна економія складає більше 2 тис. грн, чого вистачить щоб додатково придбати собі якусь цікаву ігру.

Нагадуємо технічні характеристики PS4 Pro. Ігрова приставка вийшла в 2016 році і отримала 8-ми ядерний процесор AMD "Jaguar" x86-64. Об'єм оперативної пам'яті складає 8Гб, а внутрішньої 1Тб. Приставка отримала підтримку HDR, UltraHD (4K). В загальному, це цікава та цілком актуальна приставка в наш час, оскільки придбати приставку PS5 в найближчий час буде досить важко. Також варто відмітити, що для приставки доступно багато ексклюзивних ігор і їх зараз більше, ніж до PS5.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Qualcomm зробили свій смартфон на базі Snapdragon 888

Флагманська мобільна платформа Qualcomm Snapdragon 888 була офіційно анонсована на цьому тижні на заході Snapdragon Summit 2020. Багато виробників...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -