Реклама

В Україні стали менше купляти відновлені смартфони

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Минулий рік виявився надзвичайно складним не тільки для України, але для всього світу. Через пандемію, ринок смартфонів (і не тільки) зазнав великих втрат, що призвело до міжнародного зменшення поставок в 2020 році. Крім цього, сьогодні стало відомо, що в багатьох країнах та в Україні стали менше купляти відновлені смартфони.

Як повідомляє аналітичне агенство Counterpoint Research, продаж відновлених смартфонів впав на 9% в порівнянні з 2019 роком. В даному така випадку, така тенденція спостерігається не тільки в Україні.

Таке стрімке падіння обумовлене тим, що багато людей перебувало на самоізоляції і не мали змоги повернути свої смартфони в магазини.

Нагадуємо, що відновлені смартфони, це ті, які були повернуті продавцеві попереднім власником. Після повернення, смартфон проходить технічний огляд і упаковується для наступного продажу. Такі смартфони навіть можуть отримувати гарантію, все залежить від стану пристрою.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Gaming-монітор LG UltraGear 27GL850 IPS

LG UltraGear 27GL850 IPS – це перший ігровий монітор IPS, в якого швидкість відгуку пікселів рівна 1 мс GTG, надзвичайні кольори, а також чистий темп руху.
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -