Реклама

В Україні обвалилися ціни на навушники Apple AirPods

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогоднішній матеріал буде стосуватися тих людей, які давно збираються придбати бездротові навушники, які будуть пропонувати неймовірно якісний звук, виглядати стильно, та ще й, щоб працювали довго в автономному режимі. Якщо це про вас, то ця стаття справді для вас, оскільки в Україні обвалилися ціни на навушники Apple AirPods 2019.

Напевно нема потреби сильно представляти ці навушники, оскільки за ґаджетами компанії Apple стежить велика кількість українських користувачів і вони до тепер вважаються одними із найкращих TWS навушників.

Навушники Apple AirPods 2019 не можна назвати найновішою розробкою Apple, але від цього їхня актуальність ще не втратилася. Вони працюють на процесорі Apple H1, який Apple розробили спеціально для цих навушників. Крім цього, AirPods отримали оптичні сенсори, акселерометр та голосовий акселерометр, завдяки яким, навушники автоматично вмикаються тоді, коли користувач одягає їх, та автоматично вимикаються, коли їх витягають з вуха. Також навушники отримали мікрофон для голосових викликів та спілкування з Siri.

Автономності цих навушників цілком достатньо, щоб прослуховувати музику протягом 5-6 годин на середній гучності. Заряджання навушників в зарядному чохлі також досить швидке, оскільки після 15 хв заряджання можна отримати 3 год автономної роботи. В цілому, це непогані результати і Apple AirPods повинні задовольнити більшість ваших потреб.

Повертаємося до їхньої ціни та вигідної знижки. Зараз навушники Apple AirPods можна придбати за 4700 грн, враховуючи, що попередня вартість складала 5300 грн.

Якщо хочете придбати навушники справді вигідно, то переходьте за цим посилання. Кількість навушників обмежена, як і тривалість акції.

Також нещодавно стало відомо, що в Україні поширюються підроблені Apple AirPods Max за 300 грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

IOS 16, macOS 13, watchOS 9 і новий Mac – новинки на конференції WWDC 2022

Конференція WWDC проходить кожного року, це всесвітня конференція розробників Apple. Останні роки її можуть відвідувати всі безкоштовно, так як...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -