Реклама

В Україні очікується подорожчання смартфонів, на яке ніяк не можна вплинути

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Чергова погана новина і вона знову стосується смартфонів та іншої розумної електроніки. На цей раз стало відомо, що в Україні очікується подорожчання смартфонів, на яке ніяк не можна вплинути. Якщо ви подумали про чергові спекуляції із цінами та утворенням штучних дефіцитів, які переслідують нас не тільки в сфері електроніки, а й на продовольчому ринку, то це не так. Проблема в даному випадку полягає в дефіциті мікросхем.

Як ви знаєте, зараз майже вся електроніка відноситься до розумної в тій чи іншій мірі, а для її "розуму" необхідні мікросхеми, з виробництвом яких проблеми. Зараз мікросхеми отримують не тільки смартфони, а й розумні годинники, фітнес-браслети, холодильники, автомобілі та багато іншої електроніки.

Так ось, як ми писали вище, проблема в дефіциті цих мікросхем і причиною тут є загальна кількість перешкод, які переслідують виробників комплектуючих і мікросхем в тому числі. До таких перешкод можна віднести як пандемію, так і останні стихійні лиха, які спостерігаються в багатьох країнах, які, в свою чергу, зупиняють масові виробництва цих комплектуючих. Відповідно, через це й утворився дефіцит мікросхем, який нема як покрити, оскільки виробництв, які цим займаються, мало, а нових гравців на ринку не спостерігається.

Так ось, зараз виробники смартфонів починають зменшувати виробництва своїх пристроїв, а це означає, що їх поменшає в Україні, а ті пристрої, які все ж будуть доступні українцям, суттєво підвищаться в ціні.

Якщо ж у вас старий смартфон і ви бажаєте придбати собі новий, то краще не відкладати це на тривалий період, оскільки в найближчі місяці вартість їхня підвищиться вже на декілька %. Як мінімум, такої думки більшість аналітиків.

Ми будемо вас інформувати про останні знижки на популярні смартфони, тому залишайтесь з нами і періодично перевіряйте наші останні матеріали, які стосуються смартфонів.

Для прикладу, зараз наші партнери із MOYO продають смартфони POCO X3 Pro за зниженими цінами, а саме версію 6 Гб / 128 Гб за 6999 грн, а версію 8 Гб / 256 Гб за 7999 грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Огляд бюджетного IPS монітора LG 24MP59G

Якщо ви задумались над покупкою хорошого монітора, тоді ця стаття для вас. Ми підготували огляд бюджетного IPS монітора LG...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -