Реклама

В Xiaomi розповіли, що робити із старими смартфонами

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Шкода викидати телефон, який зламався. Користувачі постійно хочуть вигадати якесь нове застосування смартфону, який не працює. Варіантів у них не багато, але все ж таки вони є і в Xiaomi розповіли, що робити із старими смартфонами.

Один з найменш практичних варіантів, це трошки переробити смартфон. Зробити з нього можна будильник, або відео няню, або реєстратор. Але сьогодні це все не найкращі варіанти, бо всі ці пристрої набагато краще піти і купити окремо. Тим більше, камера у вашому старому телефоні вже напевно погана, батарея теж не довго тримає і т.д. Але якщо вам все ж таки сподобався цей варіант, то будь ласка.

Цікавий і оригінальний спосіб використання телефона вигадала компанія Xiaomi. Цей варіант підходить для тих, хто розбив свій телефон. Спочатку вам самим, або спеціалісту, треба розібрати телефон на окремі деталі. Далі знайти в інтернеті фото якоїсь історичної пам'ятки і по фото з деталей зібрати макет цієї споруди. Звучить дивно, але виглядає дуже гарно. Один мінус це, звісно, ціна. Самі деталі коштували не мало, а робота майстра ще більше. Тому великим поціновувачам оригінальних речей дорого обійдеться сувенір з запчастин. Візьмемо до прикладу Xiaomi Mi Mix Fold. Ця мініатюра коштує в районі 58 000 грн. Звісно, на створення пішов не один телефон, і це видно хоча б по тому, яких розмірів ця річ.

Звісно, ця ідея не підійде усім хоча б через те, що не кожен любить творити. Але підхід до проблеми в компанії Xiaomi досить цікавий. Зробити щось своїми руками набагато цікавіше, ніж просто викинути, або продати набагато дешевше телефон, ніж купували.

Якщо у вас немає фантазії та вмінь створити мініатюри історичних пам'яток, то ви завжди можете вигадати щось інше теж з деталей. Наприклад, одного разу хлопчик розклав усі деталі з смартфона Redmi в ряд, і зробив постер. Теж цікава ідея, чи не так?

Скажемо відразу, людей, які вміють розібрати повністю телефон дуже мало. Зазвичай це роблять машини для збору і розбору, а знаходяться такі машини на заводі. Майстри, зазвичай, можуть розібрати телефон на рівні екрану і батареї, а далі не знають, що з ним робити.

Також нещодавно було названо актуальні мінуси та недоліки смартфонів Xiaomi в 2021 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei запатентували новий вид батарей, які будуть більш довговічними

Сьогодні стало відомо, що Huawei запатентували новий вид батарей, які будуть більш довговічними та продуктивнішими. Як відомо, Літій-іонній давно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -