Реклама

В Японії вийшла на маршрут перша безпілотна електричка

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як повідомляє агентство Kyodo, в Японії вийшла на маршрут перша безпілотна електричка, яка здійснює регулярні рейси в місті Фукуока на острові Кюсю.
Перший самоврядний пасажирський електропоїзд здійснює перевезення пасажирів на ділянці траси, протяжністю 13 кілометрів. Протягом дня безпілотна електричка буде здійснювати 12 рейсів.

Самоврядний пасажирський електропоїзд може самостійно зупинятися на залізничних переїздах і перед світлофорами. На початковому етапі за роботою комп'ютерних систем стежити людина, проте пізніше безпілотна електричка буде працювати повністю самостійно.

Джерело повідомляє, що в Японії спостерігається брак фахівців з управління електропоїздами, в зв'язку з чим і була ініційована дана програма. Після початкових випробувань безпілотні електрички планують запустити по всій Японії.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcekyodonews
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, чи можна носити смартфон в кишені штанів

Всі, хто мають мобільний телефон, зазвичай носять його в кишені, тому що це зручно, коли його потрібно швидко дістати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -