Вбудований в Windows 10 «вбивця Zoom» став доступним

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вбудований в Windows 10 «вбивця Zoom» став доступним. Функція Meet Now поширюється для великого числа користувачів.

Компанія Microsoft почала поширення зручної функції для користувачів операційної системи Windows 10, яку ще на етапі тестування встигли прозвати «вбивцею Zoom».

Вбудований в Windows 10 «вбивця Zoom» став доступним

Мова йде про функції Meet Now. Кнопка Meet Now в панелі завдань і в меню «Пуск» дозволяє швидко і легко запустити відеодзвінок. Функція використовує Skype, але якщо додаток не встановлено, то відеодзвінок буде запущений через браузер.

Для кінцевих користувачів Meet Now вперше стала доступна з виходом планового оновлення KB4580364, що вийшло пару тижнів тому. Однак тоді запуск виявився дуже обмеженим.

Тепер функція поширюється для великого числа користувачів. Очікується, що незабаром всі користувачі свіжих версій Windows 10 отримають вбудоване на системному рівні рішення для відеоконференцій.

Читайте також: Microsoft перестане активно оновлювати Windows 10.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Google урізує дозвіл куплених фільмів HD

Google урізує розширення куплених фільмів HD до 480p. Користувачі сервісів Google почали скаржитися на неприємну проблему - обмеження розширення...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -