Реклама

Вчені розробили пристрій, який зможе врятувати від інфаркту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Американські вчені розробили пристрій, який зможе врятувати від інфаркту. Вони створили ультразвукову “дриль”, яка може розбивати згустки крові за допомогою крихітних нанокапель.

Ще в 2017 році команда американських вчених придумала ультразвуковий перетворювач для руйнування тромбів. Пристрій повинен вводитися в вену або артерію, щоб розбивати згустки за допомогою ультразвуку. Згідно із задумом, головною перевагою технології є те, що імпульси не ушкоджують навколишні кровоносні судини.

Вчені розробили пристрій, який зможе врятувати від інфаркту

Через кілька років дослідники вдосконалили пристрій, додавши в нього новий інструмент у вигляді нанокапель, що складаються з ліпідних сфер, заповнених рідкими перфторв вуглецями (ПФВ). Краплі настільки малі, що здатні проникати в згустки крові, руйнуючи їх зсередини. Повідомляється, що ПФУ мають дуже низьку температуру кипіння, а це значить, що при впливі на них ультразвукових хвиль рідина перетворюється в газ, утворюючи мікроскопічні бульбашки. В результаті мікроколивання нанокапель, як крихітні відбійні молотки, руйнують структуру згустку.

За словами дослідників, це не тільки вирішує проблему з тромбами, а й допомагає лікам, що перешкоджає згортанню, проникнути глибше, щоб ефективно виконати роботу. В ході випробувань вдалося зменшити розмір згустку на 40% всього за 30 хвилин застосування методики. При цьому маса тромбу знизилася на 30%. Наступним етапом будуть експерименти на тваринах.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 5 главных причин, из-за которых быстро разряжается смартфон

Стаття доступна українською...Как уже неоднократно сообщалось, смартфонами пользуется большое количество людей и поэтому очень важно, чтобы он работал все...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -