Реклама

Вчені з’ясували, чому біль негативно позначається на пам’яті

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні вчені з’ясували, чому біль негативно позначається на пам’яті. Видання Neuropsychologia опублікувало результати наукової роботи вчених із США та Австралії.

Для цього дослідники провели експеримент, в який було залучено близько 416 здорових дорослих людей. Відзначається, що 228 з них за тиждень до дослідження зіткнулися з болем в організмі. Метою дослідження стояло тестування робочої пам’яті. Учасникам демонстрували серію букв на екрані, яку необхідно було запам’ятати. Так, рівень робочої пам’яті вираховувався із здатності запам’ятати якомога більше послідовностей літер.

В результаті з'ясувалося, що здорові учасники, які відчували біль протягом тижня до початку дослідження, показали найгірший результат, ніж ті які не зіткнулися з болем. За словами вчених, фізичний біль провокує роботу певних областей в центрі лобової кори головного мозку і процес цей здійснюється в момент виконання тестів. Відповідна область відповідальна за відчуття болю, афективний дистрес і когнітивні функції.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Instagram отримав ексклюзивну функцію для iPhone 12 Pro

Сьогодні надійшла інформація, що Instagram отримав ексклюзивну функцію для iPhone 12 Pro та iPhone 12 Pro Max. Мова йде про...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -