Реклама

Вчені знайшли спосіб зарядити телефон та інші пристрої за допомогою гарячої води

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Вчені знайшли спосіб зарядити телефон та інші пристрої за допомогою гарячої води. Відповідальні за розробку вчені з Китайського дослідницького інституту ракетних технологій. За їх словами, бутель з 300-500 мілілітрами окропу може забезпечити 20-30 хвилин електрики.

Вчені розробили тип ізольованої ємності для рідин з термоелектричним чіпом, здатним перетворювати тепло води в електрику. Дослідники говорять, що розробка не вимагає додаткових джерел енергії.

Термоелектричні пристрої складаються з матеріалів, які можуть перетворювати різницю температур в електрику. Вчені вбудували таке в кришку пляшки. У ній також є USB-порт для зарядки. Повідомляється, що підключати до такого пристрою можна не тільки смартфони, а також ноутбуки, фотоапарати та інші малопотужні побутові прилади.

Вчені знайшли спосіб зарядити телефон та інші пристрої за допомогою гарячої води

Вчені мають намір продавати свою розробку. Вона може коштувати від 150 юанів (близько 700 грн ).

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розповідаємо, що означає «LTE» на смартфоні

Цікавить символ LTE на вашому смартфоні? Це один із багатьох бездротових стандартів, які дозволяють спілкуватися в дорозі. Але що означає LTE і чим...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -