Реклама

Велике оновлення для PlayStation 5 від компанії виробника Sony

Останні Новини

Компанія Sony випустила для своїх ігрових приставок, а зокрема Sony PlayStation 5, оновлення під номером 22.02-06.00.00. Воно доступне вже для користувачів по всьому світу і має низку цікавих доданих функцій, яких не вистачало людям раніше. Про них і підемо мова нижче.

Цікаво: Вийшла перша в світі PlayStation 5 Slim. Створив її ютубер.

Перше оновлення – підтримка якості 1440р. Її тепер можна включити в налаштуваннях, звісно якщо телевізор/монітор також пітримують цю функцію. Взагалі, приставки PlayStation вже давно підтримують якість 1080р і 4К, але цей середній варіант став доступний тільки зараз, що дійсно зручно для тих, кому його не вистачало.

Друге оновлення - списки ігор. Серед усієї бібліотери доступних ігор можна вибрати ті, в які людина грає, або ті, що цікаві і додати в загальний свій список. Таким чином не треба буде постійно гортати бібліотеку, щоб знайти щось дійсно потрібне. Окремо ще додали можливості для порівняння стереозвуку та 3D.

Наступне оновлення - підтримка голосового пошуку в YouTube, хоча попередньо голосове управління доступне лише на англійській мові користувачам з США та Великобританії.

Варто знати: Розповідаємо, як змінити ім’я на Sony Playstation 5

Окрім того, що написане вище, стало легше використовувати клавіатуру через PS Remote Play, а також стали прстіші запроси та сповіщення про додання до спільного доступа до екрану інших людей.

Це основний список оновлень, є ще й різні інші функції, які добре помітні під час користування і які точно оцінять всі активні геймери.

Цікаво: Перераховано безкоштовні ігри для PS Plus у серпні 2022 року

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Realme готується презентувати потужний зарядний пристрій UltraDart

Ще в липні Realme оголосили про свою технологію швидкого заряджання UltraDart потужністю 125 Вт. Минуло вже більше двох місяців,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -