Реклама

Великобританія витратить третину мільярда доларів, щоб позбутися Huawei

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Великобританія витратить третину мільярда доларів, щоб позбутися Huawei. Все більше і більше компаній по всьому світу забороняють Huawei працювати в своїй телекомунікаційної мережі.

Раніше в цьому році Великобританія заборонила китайському гіганту Huawei брати участь у розвитку інфраструктури 5G і зажадала від місцевих телекомунікаційних компаній відмовитися від обладнання Huawei до 2027 року.

Тепер влада Великобританії заявила, що на видалення обладнання Huawei з телекомунікаційної інфраструктури країни буде витрачено близько 250 мільйонів фунтів стерлінгів або третину мільярда доларів. У наступному році Великобританія витратить 50 мільйонів фунтів стерлінгів на створення «безпечної і відмовостійкої мережі 5G».

У зв'язку з відсутністю на ринку обладнання Huawei у операторів мобільного зв'язку у Великобританії буде всього два постачальника: Nokia і Ericsson. Аналітики вважають, що така дуополія може завдати шкоди безпеці, а також підняти ціни на ринку. Виділені владою країни кошти також будуть використані для створення контролюючої робочої групи, яка, як очікується, надасть додаткову інформацію про результати в кінці року.

Оскільки все більше і більше компаній по всьому світу забороняють Huawei працювати в своїй телекомунікаційної мережі з міркувань безпеки, такі компанії, як Nokia і Ericsson, витягли велику вигоду з укладання великих контрактів з мережевими операторами.

Раніше Борье Екхольм (Borje Ekholm), топ-менеджер шведської компанії, виступив проти заборони обладнання Huawei в його країні.

Читайте також: Huawei запатентувала смартфон з можливістю вимірювання температури тіла.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито нову схему шахраїв та відомо, як від неї вберегтись

Схем у шахраїв дуже багато і більшість із них вже знають люди. Але недобросовісні громадяни не зупиняються і постійно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -