Реклама

Від чого залежить швидкість мобільного інтернету

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом в світі масово розповсюджується новий стандарт — мережі 5-го покоління (5G). Хоча в Україні ми ще швидко не відчуємо всі його переваги, в багатьох країнах вже відмічають неймовірну швидкість мобільного інтернету і вже навіть доходить до того, що користувачі відмовляються від звичних Wi-Fi і користуються тільки мобільним інтернетом з 5G. На даний момент, в Україні ще розповсюджується стандарт 4G, тому зараз поговоримо про те, від чого залежить швидкість мобільного інтернету.

Для початку варто розуміти, як вимірюється якість сигналу в мережах 3G та 4G. В цих мережах якість сигналу залежить від співвідношення потужності сигналу до сили шуму. Під силою шуму мається на увазі внутрішньоканальний шум, тобто ваш смартфон та інші смартфони створюють шум в мережі, тобто навантаження.

Ви могли помічати, що якість сигналу у вашому домі може стабільно змінюватися на протязі дня, особливо це відчувається в той період дня, коли поблизу вас багато пристроїв знаходяться в одній мережі. З цього виходить, що чим більше шуму всередині мережі, тим гірша якість зв’язку та повільніший мобільний інтернет.

З цього виходить, що погана якість сигналу не завжди негативно впливає на швидкість інтернету, особливо в тих випадках, коли поблизу знаходиться мало користувачів мережі.
В цілях експерименту, можете особисто перевірити швидкість мобільного інтернету в центрі вашого міста та на його окраїні. В більшості випадків, швидкість мобільного інтернету буде краща на окраїні міста, оскільки активних користувачів мережі буде набагато менше.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi оновила лінійку екологічної системи Smartmi

Компанія Xiaomi запустила новий очищувач повітря Smartmi в рамках краудфандингу. Тим самим, Xiaomi оновила лінійку екологічної системи Smartmi. Очищувач...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -