Реклама

Від перевантаження сервери Apple ID перестали працювати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Виявивши під ялинкою на Різдво нові смартфони iPhone, планшети iPad, ноутбуки MacBook, розумні годинник Apple Watch та інші пристрої Apple, користувачі почали налаштовувати їх і зіткнулися з проблемою. Як виявилося, від перевантаження сервери Apple ID перестали працювати.

Від перевантаження сервери Apple ID перестали працювати

В результаті чого багато користувачів не змогли активувати свої пристрої. Під час налаштування вам дають можливість підтвердити свій Apple ID, але в більшості випадків користувачі зіткнулися з проблемою, коли пристрій зависає на етапі перевірки і в кінцевому підсумку повідомляє вам про проблему.

Джерело підтверджує, що проблема виявлялася не тільки при реєстрації нового облікового запису а й в тому випадку, якщо користувач переносить свій існуючий акаунт Apple в новій пристрій.

Згідно з повідомленнями користувачів на форумах, на момент публікації замітки подібні проблеми виявлялися рідше, так як сервери Apple поступово повертаються до нормального режиму роботи.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Продажі смартфонів Apple iPhone 13 перевершили всі очікування

В 2021 році вийшла нова модель телефону від Apple - iPhone 13. Він став надзвичайно популярний порівнюючи із попередніми...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -