Реклама

Відбувся запуск бездротових навушників Meizu Buds

Останні Новини

На ринку Індії відбувся запуск справді бездротових навушників Meizu Buds. Ціна на нові навушники визначена у розмірі 48 дол. Зовні, Meizu Buds досить сожі на AirPods, як і велика кількість інших навушників на ринку.

Щодо характеристик, то навушники Meizu Buds отримали 13-міліметрові динамічні графенові драйвери, а також подвійні мікрофони. Працюють бездротові навушники на чіпсеті Airoha AB1562M, підключення відбувається через Bluetooth 5.0. Управління навушниками здійснюється натисканням на бутони та надає можливість перемикати музику, ставити її на паузу та відповідати на дзвінки. Рівень захисту Meizu Buds отримали IPX5. Час роботи навушників повинен становити до 5 годин та додатково до 20 годин із зарядним кейсом.

Рекомендуємо: Компанія LG розробляє новий смартфон K92 5G.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Dolby Atmos для ігор: що це таке і які ігри його підтримують?

Dolby Atmos займає лідируючі позиції в області технологій домашнього кінотеатру, коли справа стосується об’ємного звуку. Раніше ми розповідали, що таке...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -