Реклама

Відеокарти Radeon RX 5700 і XT зняті з виробництва

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно з’явилася інформація, що відеокарти Radeon RX 5700 і XT зняті з виробництва. Причиною цього може слугувати те, що будуть вироблятися відеокарти нового покоління.

А це означає, що 28 жовтня AMD повинна представити нам не тільки флагманські адаптери, а й карти середньої цінової категорії, які і прийдуть на заміну вищевказаним моделям.

Важливо відзначити, що припинення виробництва адаптерів стосується всіх карт: і еталонних, і нереференсних.

Якщо врахувати найсвіжішу інформацію, то з виробництва знімають тільки відеокарти Radeon RX 5700. Також повідомляється, що їх знімають з конвеєрного виробництва і тепер вони будуть виготовлятися тільки по замовленню. Тепер стосовно відеокарт RX 5700 XT. Ці відеокарти будуть вироблятися до першого кварталу наступного року.

Рекомендуємо: Частково Розкриті Характеристики Відеокарти Radeon RX 6800 XT.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Всі запаси смартфонів Xiaomi Mi 11 розкупили за пів хвилини

Вчора ввечері був представлений флагманський смартфон Xiaomi Mi 11, який оснащений однокристальной системою Qualcomm Snapdragon 888, якісним екраном дозволом...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -