Реклама

Відома дата релізу смартфона Samsung Galaxy Note21

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми повідомляли, що Samsung не планує відмовлятися від своєї лінійки смартфоінв Note, а зараз нам стала відома дата релізу смартфона Samsung Galaxy Note21.

Представник Samsung Electronics сьогодні заявив: «Ми готуємося випустити новий смартфон серії Galaxy Note в наступному році». Раніше очікувалося, що лінійка Galaxy Note може бути скасована, а лінійка преміальних смартфонів Samsung Electronics буде реорганізована за рахунок серії Galaxy S і складних телефонів.

Вчора президент і глава мобільного підрозділу Samsung Electronics Те Мун Ро (TM Roh) розповів про плани Samsung на 2021 рік, заявивши, що підтримка стилуса S Pen перестане бути ексклюзивом для серії Galaxy Note. Деякі вирішили, що це означає відмову від серії Galaxy Note, проте це не так.

Пізніше співробітник Samsung заявив, що той факт, що Samsung планує додати функції Galaxy Note до інших пристроїв, не обов'язково означає, що лінійка Galaxy Note буде скасована.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найгірші смартфони компанії Xiaomi, які не рекомендується купувати

Компанія Xiaomi славиться своїми ультрабюджетними, бюджетними смартфонами, які перевернули ринок смартфонів. В першу чергу це сталося по тій причині,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -