Реклама

Відома дата заміни EMUI для смартфонів Huawei

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Відома дата заміни EMUI для смартфонів Huawei. Як повідомляється, це відбудеться 18 грудня. 90% вже випущених смартфонів Huawei можуть бути переведені на HarmonyOS.

На конференції Huawei для розробників (HDC 2020) у вересні цього року представники компанії розповіли про операційну систему HarmonyOS 2.0 і, фактично, представили її в якості заміни фірмового інтерфейсу EMUI. Тоді ж було сказано, що бета-версія HarmonyOS для смартфонів вийде до кінця року. Зараз з’явилося більше конкретики з цього приводу.

Як повідомив китайський інформатор, який спеціалізується на витоках про смартфони Huawei, бета-версія HarmonyOS вийде 18 грудня. Це не точна, але вельми вірогідна дата. Якщо і будуть якісь зрушення за часом анонса, то, швидше за все, невеликі. У цей день представлять закриту бета-версію - для тестування всередині компанії і серед дуже обмеженого числа користувачів. Відкрите бета-тестування HarmonyOS почнеться в січні-лютому 2021 року, після цього, через кілька місяців, вийде і фінальний варіант. Тим не менш, деякі щасливчики зможуть випробувати HarmonyOS вже в грудні.

Раніше представники Huawei заявили, що до 90% модельного ряду смартфонів Huawei і Honor може бути переведено на HarmonyOS. Перехід буде здійснюватися поступово в залежності від апаратної платформи. На першому етапі нову ОС отримають моделі на базі новітньої однокристальної платформи Kirin 9000.

Читайте також: Налаштування Бездротового Роутера Apple AirPort Express.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, що необхідно робити із знайденою банківською карткою

Уявимо ситуацію, що ви випадково знайшли (або побачили) чужу банківську карту біля смітника, на зупинці, біля банкомата або ж...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -