Відома причина подорожчання техніки від Xiaomi

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стала відома причина подорожчання техніки від Xiaomi. Директор компанії Лей Цзюнь розповів про свої розчарування та причиниу ціноутворень.

Голова і головний виконавчий директор Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) виступив з промовою, в ході якої він заявив, що до цих пір існує багато непорозумінь з приводу Xiaomi з боку решти світу.

Він нерозуміє чому, але багато хто до цих пір думає, що Xiaomi випускає не просто недорогі пристрої, але і при цьому неякісні. Лей Цзюнь сказав, що десять років тому Xiaomi сподівалася використовувати інтернет для вирішення проблеми неякісної китайської продукції, яку критикували в усьому світі.

В результаті, після десяти років роботи, багато хто продовжує думати, що Xiaomi як і раніше знаходиться на низькому рівні, і це дуже засмучує мене.

Лідер компанії зазначив, що випуск більш технологічно досконалих і при цьому більш дорогих пристроїв, які багато в чому є лідерами, дозволили зробити продукцію Xiaomi більш впізнаваною і визнаною у всьому світі.

Лей Цзюнь відзначив, що найдорожчий мобільний телефон Xiaomi в цьому році Xiaomi Mi 10 Extreme Commemorative Edition коштує понад 1000 доларів, а за найдорожчий 98-дюймовий Xiaomi Redmi Smart TV Max просять близько 3000 доларів, при цьому обидва продукти користуються величезною популярністю.

Також Лей Цзюнь не розуміє, чому компанію критикують за використання OEM-партнерів, адже сьогодні це дуже популярна виробнича модель, яку давно застосовують лідери ринку.

Читайте також: Флагман Xiaomi Mi 11 Pro показали на нових рендерах.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

iPhone 12 перевірили на міцність падінням на бетонну підлогу

iPhone 12 перевірили на міцність падінням на бетонну підлогу. Смартфон виявився дійсно дуже міцним. Причому скло Ceramic Shield виявилося...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -