Реклама

Відома причина відмови від 120 Гц екранів для iPhone 12

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Авторитетний інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter розкрив подробиці і нам стала відома причина відмови від 120 Гц екранів для iPhone 12.

Нагадаємо, вчора він підтвердив, що 120-Герцевих екранів не буде ні в одній моделі iPhone 12, а пізніше його інформатори з Apple повідомили, що єдина причина, по якій таких екранів не буде в iPhone 12, полягає в невеликих акумуляторах і часу роботи без підзарядки ( про що ми вчора писали). При цьому він додав, що в плані апаратних можливостей ніяких проблем не було. Просто Apple вибрала більш тривалу роботу смартфонів і 5G.

“Мені сказали, що це на 100% пов’язано з часом автономної роботи. Апаратне забезпечення було більш ніж здатним, проте 120 Гц використовують акумулятор дуже швидко. Те ж саме робить і 5G. В основному це був вибір між 120 Гц або 5G, і вони вибрали 5G.

5G набагато легше продавати. Так, шанувальникам і геймерам сподобається частота 120 Гц, але середньостатистичному покупцеві все одно. Набагато простіше сказати «ваш телефон швидший через 5G», ніж показати перевагу 120-Герцева екрану. Але в наступному році iPhone точно отримає такий екран.”

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, як “врятувати” смартфон, який впав у воду

В даній статті ми розглянемо ситуацію, з якою точно стикалось багато із нас. Мова йде про падіння смартфона у...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -