Реклама

Відомі характеристики “Sabrina” Android TV

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше ми писали, що компанія Google буде випускати пристрій з Android TV, який отримав кодову назву “Sabrina”. Нам відомий зовнішній вигляд пристроя, а сьогодні нам стали відомі характеристики “Sabrina” Android TV. І знову дякуємо розробникам XDA, які знайшли характеристики цієї приставки.
Як повідомляється, Sabrina отримає 2ГБ оперативної пам’яті та буде постачатися з чіпсетом Amlogic S905X2, який підтримує 4К декодування і може виводити 4К з 60 через HDMI 2.1. Також він підтримує HDR10, HLG та Dolby Vision.
Процесор отримає 4 ядра Cortex-A53, які працюють на тактовій частоті 1,8 ГГц. Графічний процесор в “Sabrina” – Mali-G31 MP2 Arm.

Також приставка отримає функцію ALLM, яка автоматично вмикає ігровий режим на телевізорі. Дивлячись на це, можна очікувати підтримку Google Stadia.
Також в комплект входить пульт, який працює через Bluetooth та буде мати кнопки Netflix та YouTube.

Рекомендуємо: Смартфони з підтримкою Google Stadia.

Джерело: XDA

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Назван легкий и быстрый способ улучшения автономности на смартфонах Xiaomi

Стаття доступна українською...Практически все знают компанию Xiaomi за того, что они предлагают очень дешевые и относительно качественные смартфоны. По...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -