Реклама

Відомі характеристики та ціна нових навушників Apple AirPods Studio

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стали відомі характеристики та ціна нових навушників Apple AirPods Studio. Як повідомляють в Twitter, нові навушники повинні з’явитися в продажі вже цього року, а точніше у вересні — жовтні. Очікується, що ціна буде на рівні 350 доларів.

Відомі характеристики та ціна нових навушників Apple AirPods Studio

Також повідомляється, що AirPods Studio отримають порт USB-C для підзарядки вмонтованого акумулятора та будуть доступними в двох кольорах — сірому та білому. Як і очікувалося, Apple запевняють, що навушники будуть видавати дуже якісний звук та отримають систему активного шумопоглинання.

Також, за чутками, навушники будуть працювати на процесорі H1X, отримають еквалайзер та систему управління рухами. Раніше вже повідомлялося, що вони отримають датчик присутності, тобто вони будуть визначати свій стан (чи вони на голові чи зняті) і будуть автоматично підключатися або ж відключатися.

Будемо очікувати на офіційну інформацію.

Рекомендуємо: Виробництво Apple AirPods Studio Вже Розпочалося.

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

UNIT 1 представив розумний шолом Faro

За допомогою платформи для краудфандингу Kickstarter, UNIT 1 представив розумний шолом Faro. Збір коштів уже перевершив ціль і зараз...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -