Відомі особливості Realme Smart Cam 360 °

Останні Новини

Сьогодні стали відомі особливості Realme Smart Cam 360 ° – розумної домашньої охоронної камери. Інформацією поділився у мережі Twitter користувач sudhanshu1414.

І так, Realme Smart Cam 360 ° отримує номер моделі RMH2001. Особливістю даної камери є підтримка відеозйомки 1080p, поля зору 105 °, панорамного бачення на 360 ° та AI виявлення руху. А також, голосовий зворотний зв’язок, інфрачервоне нічне бачення та повнокольоровий режим при слабкому освітленні.

Отримує камера і слот для карт MicroSD для розширення пам’яті до 128 Гб, можливість підключення через Wi-Fi 2,4 ГГц та сумісність з пристроями Android та iOS. Розмір камери такий – 114,3 х 71 х 65,8 мм, а вага становить 190 грам.

Рекомендуємо: Moto G9 Plus з’явився у візуалізації.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Redmi збирають презентувати навушники SonicBass

Redmi збирають презентувати навушники SonicBass. Також повідомляється, що 7 жовтня повинна пройти презентація Redmi, де буде показано ще одні...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -