Реклама

Відомо, чому може не проходити оплата покупки банківською картою

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми неодноразово повідомляли про те, що в Україні кількість активних користувачів банківськими картами стрімко зростає і протягом найближчих декількох років, користуватися ними буде не тільки все працездатне населення, а й всі пенсіонери, та й в загальному всі ті, кому понад 16-18 років. Причина досить очевидна – банківськими картами зручно користуватися і на них зручно та безпечно зберігати свої кошти. Зараз же поговоримо про одну неприємну ситуацію, з якою може стикнутися кожен власник банківської карти – не проходить оплата картою. На щастя, нам відомо, чому може не проходити оплата покупки банківською картою і причин цього є декілька.

Для початку варто зауважити, що розрахунок банківською картою може не відбутися як при оплаті карткою в продуктових магазинах (супермаркетах), так і при оплаті в інтернеті. Про ці випадки зараз і поговоримо, оскільки причини можуть дещо відрізнятися.

Якщо у вас не виходить оплатити покупку в магазині банківською картою, то причини можуть бути наступні:

  • Банківська карта заблокована
  • Недостатньо коштів на банківській карті
  • Банківська карта пошкоджена
  • Проблеми із POS терміналом

Якщо у вас не виходить оплатити покупку в інтернеті, то причини можуть бути наступні:

  • Банківська карта заблокована
  • Недостатньо коштів для оплати покупки
  • Встановлено ліміт для оплати в інтернеті
  • Банківська карта не розрахована на оплату в інтернеті
  • Проблеми з банком або платіжною системою

Як бачите, що в першому випадку, що в другому, є однакові причини, чому може не проходити оплата і стосуються вони того, що "карта заблокована" та "недостатньо коштів". Якщо ваша карта заблокована, то варто звернутися в свій банк та вияснити причину блокування. Зазвичай, таке питання вирішується в телефонному режимі і карту розблоковують.

Стосовно балансу карти, то проблеми можуть виникнути, якщо ви розраховуєтеся дебетовою банківською картою і при відсутності необхідної суми, вам буде відмовлено в оплаті. Якщо ж ви користуєтесь кредитною картою, то існує ймовірність, що навіть кредитних коштів не вистачило для покупки того чи іншого товару.

Стосовно проблем із POS терміналом для оплати та проблемами із банком або платіжною системою. Якщо причина одна з цих трьох, то вплинути на неї ви ніяк не зможете - вам прийдеться очікувати на вирішення проблеми саме вашим банком або платіжною системою.

Якщо проблема полягає в перевищенні доступного ліміту для оплати карткою в інтернеті, то вам просто необхідно перейти в свій онлайн-банк (Приват24, Монобанк або інший) та підвищити ліміт на декілька тисяч гривень. Ця процедура займає декілька хвилин.

Якщо ж ваша проблема полягає в тому, що ви не можете розраховуватися своєю карткою в інтернеті, тому що вона не підтримує такої можливості, то варто створити собі віртуальну банківську картку або відвідати найближче відділення свого банку і випустити собі картку, яка буде підтримувати платежі в інтернеті.

Також можливий випадок, що ви не можете розрахуватися в інтернеті через те, що вам не приходять підтверджуючі смс від вашого банку. Дану проблему ми розглядали в попередньому матеріалі.

Також нещодавно українцям розповіли, як не потрапити в пастку, знімаючи гроші в банкоматі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, звідки пішов логотип компанії Apple і чому саме надкусане яблуко

Напевно найбільш відомим символом, який впізнають абсолютно всі сучасні громадяни, стало саме надкусане яблуко. Побачивши даний логотип, ми відразу...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -