Відомо, чому не варто заряджати смартфон бездротовою зарядкою

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Останнім часом провідні виробники смартфонів пропонують користувачам смартфонів швидкі зарядки та бездротові зарядки. Якщо про швидкі зарядки сильно розповідати нема що, оскільки це справді корисна річ, яка дозволяє повністю зарядити смартфон до 100% менше ніж за 1 год. Стосовно бездротової зарядки, то до неї є деякі претензії і зараз про це поговоримо, оскільки нам відомо, чому не варто заряджати смартфон бездротовою зарядкою. Зразу варто зауважити, що неймовірно серйозних причин для відмови від бездротової зарядки нема, але ті, які зараз будуть названі, варті вашої уваги.

Причина 1. Нагрівання смартфона

Ви могли звернути увагу, що при стандартному заряджанні смартфона за допомогою кабеля, він нагрівається, але шкоди таке нагрівання не несе ніякої, оскільки все відбувається в межах дозволених температур. Стосовно бездротової зарядки, то тут відбувається сильніше нагрівання і триває воно довше, ніж при заряджанні кабелем. Вже всім відомо, що при високих температурах, акумулятор смартфона починає псуватися і це, в майбутньому, негативно на ній відобразиться.

Причина 2. Відсутня можливість користуватися смартфоном під час заряджання

Хоча ми й завжди пишемо про те, що користуватися смартфоном під час заряджання не варто, але бувають випадки, коли смартфоном необхідно скористатися. Заряджаючи смартфон кабелем ви можете користуватися, а от при бездротову заряджанні це практично неможливо, оскільки смартфон повинен знаходитися на станції зарядки, в іншому випадку смартфон перестане заряджатися.

Причина 3. Повільне заряджання

Це напевно одна з найсерйозніших причин, щоб відмовитися від бездротової зарядки. Якщо сучасні швидкі зарядки здатні повністю зарядити смартфон за 40-50 хв, то із бездротовою зарядкою так не вийде і в найближчі роки очікували такого швидкого заряджання від них не варто. Їхню швидкість зарядки можна порівняти із зарядками 2015 року, майже на одному рівні.

Причина 4. Непотрібний вид заряджання

Повірте, те, що нам називають бездротовою зарядкою, взагалі складно назвати бездротовою, оскільки ви ще більше прив’язані до зарядної станції, ніж при використанні стандартної зарядки із кабелем.

Окрім цього, це більше маркетинговий хід, щоб власники смартфонів купляли нікому непотрібні зарядки за 50-100 доларів (а то й більше).

Бездротова зарядка буде справді бездротовою тоді, коли ви зможете спокійно пересуватися і користуватися смартфоном, не залишаючи його на зарядній станції і не під’єднуючи до смартфона кабелі. Такий варіант заряджання розробляють Xiaomi та Motorola і їхні зарядки пропонують заряджати смартфон на відстані до 3-х метрів від зарядної станції. На жаль, навіть вони ще не досконалі і їхня потужність також бажає кращого, але це вже краще ніж те, що нам зараз пропонують під “бездротовими зарядками”.

Також нещодавно було названо 7 можливостей сучасних смартфонів, про які мало хто знає.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Xiaomi випустили смартфон, який викликав занепокоєння в конкурентів

Нещодавно Xiaomi випустили смартфон, який викликав занепокоєння в конкурентів. Звісно, всі були вражені новими функціями та цінами. Про це...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -