Реклама

Відомо, чому операційна система Windows 11 негативно впливає на накопичувачі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нещодавно з’явилася можливість встановити нову Windows 11 і велика кількість користувачів ПК скористалася нею, а інші залишилися на 10 або 7. Встановивши нову версію, вони зіткнулися з багатьма помилками, які обурили їх. Якісь Microsoft відразу виправили, частину через деякий час, а інші є навіть сьогодні.

Одна з них – це те, що сама система уповільнює SSD накопичувачі, які мають пам’ять NVMe.

Вона не тільки вплинула на швидкість їх роботи, а і на стабільність іншої периферії. Також з’явилося багато проблем з програмами, драйверами і так далі. Через це користувачі Windows 11 починають нервувати і дуже чекають на оновлення, які принесуть з собою “фікси”.

Цікаво: Названо функції, які виконує безпечний режим Windows.

Поки що Microsoft нічого не сказали з цього приводу, але скоріше всього вони почали їх створювати і мабуть через деякий час ми зможемо нормально користуватися нашою периферією та SSD.

Погодьтеся, коли купуєте SSD, то хочете, щоб вони дали хорошу автономність комп’ютеру і велику швидкість запису. Але ті, хто користується Windows 11 та мають SSD, говорять зовсім інше. Вони почали скаржитись на проблеми з драйверами. Також на швидкість читання і запису накопичувача, тому що вона дуже сильно знизилась.

І в додаток до цього з’явилися гальмування при введенні та виводі у системі зберігання даних.

Майже таке саме було і з Windows 10. Microsoft витратили дуже багато часу на ці проблеми, але все таки “пофіксили” їх. Тому наберіться терпіння і чекайте, поки вони випустять оновлення, яке має виправити низьку швидкість SSD.

Також нещодавно стало відомо, чому не всі зможуть користуватися новою версією Windows 11.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представили устройство, которое сможет заменить стоматолога

Стаття доступна українською...Недавно Xiaomi представили устройство, которое сможет заменить стоматолога. На краудфандинговий платформе был представлен ультразвуковое устройство для удаления...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -