Реклама

Відомо, чому Приватбанк може не зараховути погашений кредит

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Думаю, що кожному знайома ситуація (можливо подібне ставалося з кимось із близьких чи рідних), коли надходить повідомлення, що Ви не сплатили щомісячний платіж, який має погасити Ваш кредит.
Але, це виявляється непорозумінням, так як Ви вже давно закрили всі заборгованості.

І тут виникає питання, чому іноді ПриватБанк не зараховує вже погашений кредит та що з цим робити? Тому в сьогоднішній статті спробуємо розібратися. Ми наведемо декілька вагомих причин, чому так відбувається.

Цікаво: ПриватБанк відмовляється повертати гроші клієнту за подвійне списання.

1. Технічний збій.

На сьогоднішній день, це найпоширеніша причина, чому клієнту певного банку можуть не зарахувати виплату заборгованості (кредиту). Збій програмного чи системного забезпечення - це все може стати на шляху безперебійного функціонування електронних пристроїв, встановлених в самій фінансовій установі.

2. Помилка співробітника.

Уявіть, що Вам потрібно прийняти десятки, а то й навіть сотню людей за цілий робочий день. А тепер подумайте, чи реально співробітник фінансової установи, не може зробити жодної помилки при обслуговуванні кожного? Думаю, що ні.

В тому випадку, коли Ваше погашення кредиту не зарахували, достатньо просто знову звернутися до працівників банку, які зможуть виправити дану проблему. Вони мають перевірити всі довідки, які свідчать про успішно проведену операцію погашення заборгованості, а потім (якщо кредит дійсно виплачено), Ви більше нічого й нікому не будете винні.

3. Помилка самого потерпілого.

Іноді й самі користувачі бувають дуже неуважні та можуть навіть не звернути увагу на те, що вони неправильно надали дані для сплачення кредиту.

Така причина теж популярна, тому обов’язково звертайте увагу на достовірність наданих даних.
Проте, зрозуміло, що можна оминути дану проблему стороною, дотримуючись певних правил, хоча б, із свого боку.

Наприклад, завжди контролюйте, чи правильні особисті дані Ви надаєте при оплаті кредиту.

А також, обов’язково перевіряйте наявність довідки, яка свідчить про те, що заборгованість було вчасно закрито.

Також нещодавно ми розповідали, що робити, якщо банкомат Приватбанку не повернув вам картку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Налаштовуємо датчик наближення, щоб він не глючив

Що таке датчик наближення? Це спеціальний модуль, який знаходиться в смартфоні під екраном біля фронтальної камери. Він відіграє дуже...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -