Реклама

Відомо, чому шахраї телефонують і мовчать в слухавку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Впевнений, кожен із вас знайомий з ситуацією, коли хтось телефонує з незнайомого номера, а після того, як ви натиснули кнопку “Відповісти” просто мовчить. “Навіщо це робити?” – часто задаєте питання самому собі. Зараз розберемося, чому шахраї телефонують і мовчать в слухавку

Німі дзвінки - один з основних інструментів шахраїв. Їм попередньо “зливають” бази номерів мобільні оператори, сервіси доставки товарів та банки, а потім вони телефонують на них з метою перевірити, які номери досі залишаються активними.

Цікаво: Шахраї за рахунок клієнтів ПриватБанку купують музику в iTunes.

Якщо користувач мобільного зв’язку відповідає на дзвінок, зловмисник робить помітку, що даний номер є активним. Отже, в майбутньому ви будете отримувати нав’язливу рекламу або навіть повідомлення, що мають на меті витягнути з вас гроші.

Німі дзвінки також є інструментом колекторів. Вони навіть можуть телефонувати у нічний час, коли людина відпочиває.

До речі, “продзвони” часто виконуються через спеціальні автоматизовані додатки, то ж інформація про номер одразу заноситься у відповідну базу.

Є два дієвих методи боротьби з німими дзвінками. По-перше, ви можете просто ігнорувати дзвінки з незнайомих номерів. Є вірогідність, що шахрай або робот віднесе ваш номер до списку неактивних і дзвінки припиняться. По-друге, ви можете встановити спеціальний додаток, який автоматично визначає, кому належить певний мобільний номер. Отже, ви отримаєте можливість додати його у “чорний список”.

Такж нещодавно було названо способи, якими шахраї дізнаються пароль до Приват24.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Зображення невипущеного прототипа Huawei P40 Pro Aurora Green

Сьогодні були опубліковані зображення невипущеного прототипа Huawei P40 Pro Aurora Green. Цей смартфон був випущений в п'яти кольорових варіантах. Huawei...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -