Реклама

Відомо, чому смартфони Xiaomi страждають від проблем із датчиком наближення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Практично всі власники смартфонів Xiaomi та їх суббрендів стикаються із проблемами, пов’язаними із датчиком наближення, а саме, він некоректно реагує на наближення та віддалення від смартфона. В результаті таких проблем, часто, при піднесенні смартфона до вуха, екран не затемнюється, або ж затемнюється, але не тоді, коли потрібно. Сьогодні ж стало відомо, чому смартфони Xiaomi страждають від проблем із датчиком наближення.

Як ми писали вище, дана проблема спостерігається в більшості смартфонів Xiaomi і тут не відіграє роль чи це бюджетний, чи флагманський смартфон. Як виявилося, проблема з датчиком справді присутня і полягає вона в тому, що в смартфонах Xiaomi використовується не фізичний датчик, а цифровий. Фактично, функцію датчика наближення виконує спеціальний додаток, який вловлює відображення звуку з динаміків від вашої голови на відстані в декілька сантиметрів. Дану технологію розробляє норвезька компанія Elliptic Labs і для її коректної роботи необхідно враховувати неймовірно велику кількість факторів.

Для прикладу, датчик може неправильно реагувати тоді, коли на екрані смартфона наклеєна захисна плівка, або ж екран подряпаний і навіть, якщо смартфон в чохлі. Як бачите, чинників цілком достатньо і це ми перерахували тільки основні. Так ось, саме через цей сенсор і виникають проблеми із правильним вимкненням та ввімкненням екрану.

Було цілком логічне запитання - чому Xiaomi використовують цифровий датчик замість фізичного? Як завжди, проблема в дешевизні смартфонів, а саме в небажанні витрачатися на такі сенсори.

Як вирішити проблему з датчиком наближення? Для цього необхідно набрати на смартфоні наступну комбінацію - * # * # 6484 # * # *. Далі необхідно шукати пункт "Датчик наближення" (швидше за все, буде писати англійською) та натиснути на нього. Після цього, необхідно провести тест датчика, а саме закрити область фронтальної камери і якщо датчик покаже "5", то значить він реагує добре. Якщо прикритий датчик буде показувати "0", то з ним явно проблеми, оскільки "0" означає, що датчик не прикритий.

Якщо проблема саме в датчику, то необхідно провести його калібрування. Для цього необхідно знайти опцію Calibration в системному меню, яка автоматично виконає налаштування.

Якщо автоматичне калібрування не допомогло, то можна скористатися спеціальним додатком в Play Market, який називається "Proximity Sensor Callibration". Запускаємо його та тиснемо на кнопку Fix it. Далі необхідно виконати все по інструкції. По завершенню проводимо ще один контрольний тест і з великою ймовірністю, датчик почне реагувати коректно.

Також нещодавно стало відомо, що власники смартфонів Xiaomi масово скаржаться на проблеми з MIUI 12.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрита дата анонсу смартфонів Huawei Nova 8 і Nova 8 Pro

Сьогодні була розкрита дата анонсу смартфонів Huawei Nova 8 і Nova 8 Pro. Анонс відбудеться ще цього року. Інформацією...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -