- Реклама-
Home Новини сучасних технологій Відомо, чому у абонента, якому Ви телефонуєте, відразу вмикається автовідповідач

Відомо, чому у абонента, якому Ви телефонуєте, відразу вмикається автовідповідач

0
841
Відомо, чому у абонента, якому Ви телефонуєте, відразу вмикається автовідповідач

У американському суспільстві, як ми бачимо з фільмів, часто використовується функція автовідповідача на телефоні. Це зручна опція, адже, коли ми зайняті важливими справами і не маємо змоги говорити по телефону, то все рівно «збираємо» інформацію від рідних, друзів та знайомих про те, що у них відбувається. Пізніше, прослухавши всі голосові повідомлення від них, ми знаємо, кому треба першочергово передзвонити, а хто телефонував просто так без необхідності.

У нас функція автовідповідача не прижилася, можна сказати, взагалі. Ми, як правило, відразу вимикаємо телефон після того, як чуємо перші слова. Щось говорити без співрозмовника бажання не виникає. Та й чути, що без гудків, відразу говорить автовідповідач, для більшості з нас неприємно.

Цікаво: Названо спосіб використання двох мобільних номерів на одній SIM-карті.

Які є найпоширеніші причини того, що Ви потрапляєте на автовідповідач?

У нас функцію автовідповідача найчастіше використовують, щоб відправити небажаного абонента у чорний список. Так дехто уникає прямої розмови при небажанні діалогу. Щоб перевірити, чи саме це трапилося з Вами, зателефонуйте другові з іншого невідомого номеру. Якщо Ви чуєте гудки, то Вас у такий спосіб заблокували.

Дехто все-таки використовує функцію автовідповідача за призначенням. Це невеликий відсоток людей, але він є. Тобто, автовідповідач є режимом «не турбувати» - я зайнятий, або у мене немає настрою, чи сил з Вами розмовляти – передзвоню пізніше. Якщо Ви самі маєте потребу, то можете здійснювати дзвінки, телефон працює у звичному режимі, проте вхідні дзвінки приходять при згаслому екрані, не турбуючи Вас.

Проблеми з покриттям.

Таке можливе у сільській місцевості, де зв'язок, навіть на сьогоднішній день та при сучасних технологіях, буває нестабільним. В таких ситуаціях теж вмикається автовідповідач.

Голосова пошта.

В цій опції телефону передбачений режим повної переадресації. Якщо він ввімкнений, будь-які дзвінки відразу перенаправляються на автовідповідач. Режим зручний, дехто його вмикає на робочих телефонах. Але, можливо, що людина встановила режим переадресації випадково, коли гортала налаштування телефону і навіть не знала про це. Таке трапилося колись особисто зі мною, і я цілий день не міг зрозуміти, чому мені ніхто не телефонує. Лише ввечері, передзвонивши рідним, я вияснив, що вони просто не можуть мені додзвонитися, бо вмикається режим переадресації.

Цікаво: Українцям розповіли, як вберегтися від шахрайства з перевипуском SIM-карт.

Якщо щось подібне сталося з Вами, і Ви більш-менш впевнені, що не можете бути у чорному списку абонента, то постарайтеся з ним зв’язатися через месенджери чи соціальні мережі. А уже там виясніть, чи він сам розуміє, як налаштований його телефон.

Ось такі існують причини, коли вмикається автовідповідач. Звичайно, краще було б напряму після сигналу сказати людині, що Ви від неї хочете і чого телефонуєте. Але, якщо вести монологи Вам складно, то просто напишіть повідомлення абоненту з проханням передзвонити Вам.

Цікаво: Відомо, як правильно вибрати смартфон з двома SIM-картами.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS