Реклама

Відомо, чому українці стали рідше купувати смартфони Samsung

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Samsung відома українцям вже дуже давно, оскільки вони пропонують велику кількість побутових пристроїв та розумних ґаджетів, серед яких варто виділити смартфони. Компанія пропонує смартфони як у флагманському сегменті, так і в середньобюджетному, бюджетному та ультрабюджетному, тобто вибір смартфонів неймовірно великий і кількість проданих смартфонів справді вражає. Але це не рятує їх від того, що велика кількість потенційних покупців вибирають смартфони інших виробників. На жаль, така тенденція спостерігається протягом останніх років. Сьогодні ж ми поговоримо про те, чому українці стали рідше купувати смартфони Samsung і що буде далі.

Причина 1. Samsung не пропонують цікавих смартфонів в середньому бюджеті

Як ми писали вище, компанія Samsung пропонує велику кількість смартфонів під різні бюджети, але з середнім бюджетом в них не все гладко. Дійсно, непогані смартфони там представлено, для прикладу Galaxy A52 і A72, але вони не вразили користувачів. В більшості випадків, користувачі були не в захваті від нестабільної роботи інтерфейсу і це в смартфонах за 8 000 - 10 000 грн.

Причина 2. Висока конкуренція з сторони китайських компаній

Компанія Samsung славиться за якість смартфонів, а саме їхню збірку та довговічність. На жаль, зараз на ринку доступні такі компанії, як Xiaomi, Realme та інші, які пропонують смартфони не гіршої якості, ніж у Samsung, але при цьому дешевше. Вибір українців цілком очікуваний.

Причина 3. Відміна лінійки смартфонів Note

Можливо це і не найважливіша причина, але в компанії були фанати, які купували тільки смартфони лінійки Galaxy Note. Так, ці смартфони були не з дешевих, але фанати на те й фанати, що вірні бренду, тому без вагань купували новенькі Note. На жаль, компанія відмовилася від цієї лінійки, а альтернатива у вигляді Galaxy S21 (і наступні смартфони), потенційних покупців не зацікавила.

Причина 4. Нудні смартфони з лінійки Galaxy S

Останні флагманські смартфони Galaxy S не вразили ні шанувальників компанії, ні техноблогерів і простих власників смартфонів. В більшості випадків, скарги надходили на те, що смартфони S20 та S21 виявилися нудними і не пропонували чогось нового, як це було в S10.

Ми назвали тільки основні причини, чому українці віддають перевагу іншим виробникам смартфонів, але на ділі, причин набагато більше, хоча вони й не такі серйозні.

Також нещодавно було названо бюджетний смартфон Samsung із NFC за ціною Xiaomi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

ViewSonic забезпечує підтримку QHD для консолей наступного покоління

Компанія ViewSonic забезпечує підтримку QHD для консолей наступного покоління. ViewSonic провідний світовий постачальник візуальних рішень, сьогодні анонсував рішення візуального...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -