Реклама

Відомо, чому в старих телефонах сигнал зв’язку краще, ніж у нових

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Технології розвиваються з кожним днем все швидше і швидше, смартфони удосконалюються, створюються нові функції. Але багато хто помітив, що якість зв’язку в них стала набагато гірше за старі. Чому ж? Причинами тому є:

1.Частота зв’язку

Це важливий фактор, який дуже впливає на якість сигналу. Яким чином? Коли частота збільшується, то зменшується відстань покриття. Під час появи мобільних телефонів, частота становила всього 900 МГц, що дуже мало, якщо зрівнювати з теперішньою. У наш час вона може доходити аж до 2100 МГц. Тільки уявіть наскільки погіршилось від цього покриття.

Цікаво: Перелічені переваги домашніх телефонів та чому ними ще користуються.

2.Навантаження зв’язку

В перші роки появи мобільних телефонів була тільки 2G мережа. І всі без винятку робили на ній, передаючи дуже мало даних. А що зараз? І 4G, і новісінький 5G. Всі говорять по телефону, завантажують якусь інформацію, сидять у соціальних мережах. Через це мережа дуже навантажується, а зв’язок погіршується.

3.Якість покриття

У наш час встановлено дуже велику кількість вишок для зв’язку. Але для чого її поповнюють, створюючи ще більше? Все просто, тому що коли їх багато, то ваш смартфон починає легко ловити зв’язок. Але не все так просто. Майже всі, хто встановлює вишки, ставлять обмеження на силу роботи модемів. Простіше кажучи, вони хочуть зробити сигнал набагато стабільніше. Та є одне але. Він працює стабільніше, тільки коли ви користуєтесь телефоном. Наприклад: з кимось розмовляєте, сидите в соціальних мережах, дивитеся фільм, слухаєте музику і так далі. А коли смартфон не діє, то зв’язок навпаки, погіршується. А ось старі телефони мають більш хороший сигнал, ніж нові.

Цікаво: Названо причини, чому варто купувати телефони з кнопками.

4.Зміна будови антени

Зараз все дуже швидко змінюється, навіть конструкція антен в телефонах. Вони зазвичай розташовані збоку в корпусі. Їх перекривають пластиком для того, щоб область, де діє електричне поле зменшувалася. Чи це дійсно щось дає? І так, і ні. Воно начебто працює, але не завжди. Також розробники деяких чохлів не враховують ці вставки і роблять їх без отворів для антен, що також погіршує зв’язок.

Також нещодавно було названо топ-5 кнопкових телефонів до 600 грн в 2021 році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо елементарні правила захисту банківської картки

Протягом останніх декількох років кількість користувачів банківськими картками стрімко зросла, а з ними зросла й кількість шахраїв та інших...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -