Реклама

Відомо, чи існує небезпека заряджання смартфона у громадських місцях

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Багатьом здається, що заряджати смартфони можна будь-де, де є розетка. На перший погляд здається, що це не може принести ніякої шкоди, але така думка помилкова і сьогодні ми розповімо, які ризики несе заряджання пристрою в громадському загальнодоступному місці.

Існує декілька причин, чому не варто заряджати смартфон будь-де, особливо в громадських місцях, де це роблять багато людей.

Цікаво: Чому телефон швидко нагрівається? Причини та наслідки.

  • Ураження струмом. Ніколи не можна бути впевненим, що розетка в торговому центрі, на вулиці або ж в закладі в хорошому стані. Іноді вони можуть бути пошкоджені або ж перенавантажені. Це часто призводить до ураження струмом самої людини або ж до пошкодження пристроїв. Після цього не факт, що смартфон взагалі продовжить свою роботу.
  • Зараження вірусами. Це стосується тих, хто використовує не лише сторонні розетки, але й зарядні пристрої. Шахраї можуть поміщати в зарядки шкідливе ПЗ, яке призведе до поломки смартфона. Він може або почати гальмувати, або взагалі вийде з ладу.
  • Втрата даних. Ця загроза існує для тих, хто використовує USB-порт сторонньої людини для заряджання. В пристрій можуть таким чином проникнути шахраї та викрасти особисті дані. Такі ситуації не мають масовий характер, але й не виключення.

Це основні причини, чому не варто заряджати смартфон у громадському місці. Далі ми розповімо, як уникнути таких ситуацій і що робити, коли пристрій негайно треба зарядити, а вдома це зробити можливості немає.

Цікаво: Перелік функцій, які рекомендується вимкнути на смартфоні.

Встановіть антивірус. Ця дія допоможе не лише під час заряджання пристрої на новому місці, але й загалом убезпечить смартфон від злому та потрапляння вірусів. Такі програми попереджають про будь-яку небезпеку власника.

Купіть портативну зарядку. Power Bank це чудовий спосіб завжди мати можливість зарядити батарею та залишитись на зв’язку. Користувач буде впевнений, що його смартфону нічого не загрожує і ніякі віруси не потраплять. До того ж не потрібно бути прив’язаними до одного місця. Можна увімкнути телефон до зарядки і продовжити займатись своїми справами. 

Не заряджайте будь-де. Якщо доводиться все ж таки поставити смартфон на зарядку в громадському місці, то краще це зробити там, де за клієнтів турбуються. Наприклад, у закладі харчування або в торговому центрі. Не варто це робити на вулиці у спеціально відведеному місці, навряд чи там хтось перевіряє стан розеток. Також варто брати із собою тільки свій зарядний пристрій (блок на кабель). Сторонні можуть бути не якісні або несправні.

Якщо дотримуватися цих правил, то заряджання смартфона в громадському місці не призведе до проблем, але краще це робити у крайньому разі. Заряджайте пристрої вдома й не хвилюйтесь про наслідки.

Цікаво: По якій причині та в яких ситуаціях варто вимкнути мобільний інтернет?

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представила свій флагманський смартфон Mi 11

Компанія Xiaomi представила свій флагманський смартфон Mi 11. Це пристрій чекали багато людей, адже Mi 11 - перша в...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -