- Реклама-
Home Новини сучасних технологій Відомо, чи потрібно вимикати GPS-розташування в смартфоні

Відомо, чи потрібно вимикати GPS-розташування в смартфоні

0
89
Відомо, чи потрібно вимикати GPS-розташування в смартфоні

В даний час всі мобільні пристрої оснащені програмами геолокації ще з заводу. GPS-розташування визначається за допомогою мобільних вишок, які передають свій сигнал супутнику і він з легкістю визначить і «розповість» де розташований власник телефону, може навіть дати картинку. Також про місце розташування можна дізнатися навіть тоді, коли на телефоні вимкнуто значок мобільного зв’язку, але ввімкнене Wi-Fi.

Цікаво: Названо функції GPS в смартфоні, якими мало хто користується.

Власник мобільного телефону сам обирає, чи давати доступ програмам до своїх геоданих, тому потрібно бути максимально уважним, коли відбувається завантаження нових додатків і програм, адже деякі з них можуть без відома користувача розповсюджувати інформацію про те, де він знаходиться, а це протизаконно.

Перевагою того, що ввімкнене GPS тоді, коли батьки відправляють своїх дітей до школи, адже їх немає поруч з дитиною, завдяки цій функції вони можуть спостерігати за тим, де знаходиться їх чадо.

Мінусом того, що GPS постійно ввімкнене є то, що мобільний телефон дуже швидко розряджається і споживає мобільний інтернет, хоча у невеликій кількості.

Цікаво: Відомо, як за допомогою номера телефону дізнатися місцерозташування людини.

Тому питання чи потрібно, щоб GPS був увімкнений чи вимкнений питання цілком індивідуальне. Комусь важлива конфіденційність, тому ці користувачі вимикають цю функцію на мобільному телефоні, а інші навпаки залишають її увімкненою, наприклад для того, щоб повідомити своє точне розташування службі доставки чи зробивши фото і виклавши його в соціальну мережу, вказавши місце, де воно зроблене.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

NO COMMENTS