Реклама

Відомо, чи справді ефективна оптимізована нічна зарядка на смартфонах

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

На батарею у смартфоні впливає багато різних факторів. Вона не може слугувати роками незмінно. З часом акумулятори деградують і не тримають так заряд, як це потрібно. Є декілька функцій, які допоможуть батареї працювати довше на хорошому рівні. Одна із них – нічна оптимізована зарядка. Далі розповімо про неї докладніше.

Цікаво: Названо причини, чому може іскрити зарядка вашого смартфона.

Почнемо з того, що для нормальної та довгої роботи акумулятора, не потрібно дотримуватись аж надто багатьох правил. Є певні вимоги, які ставлять виробники. Наприклад, не розряджати смартфон до 0%, не залишати на дуже довгий термін підключеним до розетки, не допускати перегріву, не зловживати швидкісною зарядкою. 

Ще одна важлива порада, яку дають майже усі виробники – не заряджати смартфон усю ніч. Причина в тому, що пристрій постійно набирає 100%, потім розряджається на пару відсотків й знову відновлюється на 100%. Це забирає надто багато циклів. На жаль, не усі користувачі можуть повністю відмовитись від нічної зарядки. Іноді це єдиний час, коли пристрій не потрібно використовувати. Що ж робити в такому разі?

Виробники смартфонів постійно враховують побажання користувачів та вдосконалюють пристрої. Так сталось й зі нічною зарядкою. Бренди встановили спеціальну функцію, яка працює наступним чином:

  • Телефон заряджається до 80% й відключається.
  • Усю ніч просто стоїть підключений до зарядного пристрою.
  • Решту 20% смартфон заряджає перед пробудженням власника.

Далі розберемо цю функцію детальніше, так як різні бренди користуються різними технологіями.

Цікаво: Відомо, чи шкодить Вашому телефону підзарядка протягом ночі.

iPhone

Цей бренд встановив оптимізовану зарядку на усіх пристроях із ОС 13 і вище. Функція дуже продумана. Смартфон може аналізувати розпорядок дня власника і таким чином підлаштовувати нічні оптимізовані заряджання. Увімкнути функцію можна так:

  1. Зайти у налаштування у розділ “Акумулятор”.
  2. Відкрити “Стан акумулятора”.
  3. Увімкнути оптимізовану нічну зарядку.

OnePlus

В телефонах цього виробництва зарядка побудована на машинному навчанні. Смартфон оцінює коли власник активний, а коли пристроєм не користується. Відповідно до цього й підлаштовує нічні заряджання. Сама батарея заряджається на 80%, потім зупиняється і відновлює заряджання за 100 хв до пробудження власника. Вмикається функція також в налаштуваннях.

OPPO, Realme

Технологія оптимізованої зарядки побудована на системі Battery Guard. Вона трохи відрізняється від попередніх. Смартфон також заряджається на 80%, а відновлює заряджання перед першим ранковим будильником. Це також доволі зручно, особливо, якщо будильники постійно увімкнені. Вмикається функція в налаштуваннях в розділі “Акумулятор”.

Цей простий режим допоможе зберегти акумулятор в гарному стані, особливо, якщо нічні заряджання обов’язкові й більше немає часу на відновлення в інший час дня.

Цікаво: Відомо, чи справді швидка зарядка вашого смартфона погано впливає на акумулятор.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 2 бюджетні смартфони, які рекомендуються до покупки в 2021 році

Перед покупкою телефону потрібно добре ознайомитись з ринком. Але ж як на ньому щось обрати, якщо моделей аж занадто...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -