Реклама

Відомо, для чого потрібне оновлення додатків на смартфоні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У наші часи, користування смартфоном є неможливим без програм. Вони є дуже важливими для комфортного користування вашим пристроєм. Існує незліченна кількість таких програм, від нотатків, годинника, банківських програм до розважальних: Instagram, TikTok та різних ігор. І ця велика кількість додатків постійно оновлюються. Так для чого ж це потрібно?

Давайте проведемо паралелі для повного розуміння цієї сфери. Наприклад, ви купили автомобіль, їздите на ньому, користуєтеся рік, два, підливаєте масло і ні про що не задумуєтеся. Але в певний час він починає ламатися, швидкість падає, вам уже мало одного радіо, ви хочете вмикати свої пісні, хочете встановити нові фари, нові колеса і так далі. Для цього ви їдете на сто, і там це все робите. Аналогічно і з програмами на телефоні, вони завжди повинні відповідати новітнім технологіям, підтримувати різні мобільні засоби. Часто так відбувається, що додаток переростає в щось більше, аніж був.

Цікаво: Названо 3 додатки, які перезавантажують пам’ять телефону та швидко розряджають батарею.

Завжди додаються нові функції, адже програмісти зацікавлені в тому, щоб люди переходили на їх продукт та користувалися ним. Саме тому підвищується оптимізація (швидка робота програми), прибираються якісь баги. Також робітники компанії, які розробляють цю програму, завжди спостерігають за відгуками користувачів, і часто прислуховуються до гарних ідей, втілюючи їх в життя.

Важливим аспектом є безпека. Ця сторона програми завжди покращується, щоб зловмисники не могли вкрасти ваші дані та гроші.

Всі ці покращення в роботі додатку, можна отримати тільки після того, як ви оновите свій пристрій. Тож давайте подивимося, як це зробити.

Якщо у вас Android, то зайдіть в Google Play або ж в Play Market, потім відкрийте меню, та натисніть «Мої програми та ігри». Після цього ви можете побачити, які в вас програми є, та знайти яку хочете оновити. Коли знайшли потрібну, натисніть «Оновити».

Якщо у вас щось з продукції Apple, зайдіть в програму App Store, та зробіть те саме, що написане трохи вище.

Також існує така функція як автоматичне оновлення, ви можете вибрати час, коли вам буде зручніше, наприклад вночі, коли ви спите. І тоді ваш смартфон автоматично оновить всі ваші програми, і зранку у вас вже будуть додатки останньої версії.

Також нещодавно стало відомо, що в Google Play присутні ігри, які автоматично встановлюють шкідливі додатки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia воскрешає «цеглину» з Інтернетом 4G і маленьким екраном

Nokia 8210 4G була представлена ​​в липні в США. Тепер виробник починає продажі в Європі. Споживач повинен буде заплатити близько 85...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -