Реклама

Відомо, як безкоштовно користуватися банківськими картками від ПриватБанку

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Напевно одним із найпопулярніших банків, послугами якого користуються всюди й всі, є ПриватБанк. Тому, його розробники та власники постійно вдосконалюють можливості як банкоматів, так і самих банківських карток. Отже, в сьогоднішній статті, мова буде вестись про деякі з цих можливостей.

1. Користування банкоматами без комісій.

Розпочнемо статтю з того факту, що якщо Ви є власником картки від Приватбанку, то в більшості банкоматів, які знаходяться поза межами самої фінансової установи, немає комісії.
До речі, Ви взагалі можете користуватись будь-яким банкоматом для зняття коштів чи поповнення кредитки, але варто врахувати, що банкомати інших банків візьмуть з вас додаткову комісію.

Цікаво: Українцям розповіли, що робити, якщо ПриватБанк змушує оформити нову банківську карту.

2. Нарахування бонусів при оплаті карткою.

Чи знали Ви, що якщо виконувати оплату у окремому закладі карткою від Приватбанку, то Вам буде нараховуватися певна кількість бонусів.
У Вас напевно виникло питання «Чому?», але Ви відразу отримаєте відповідь: відбувається це через функціонування послуги «Бонус Плюс». Тобто, активуючи дану можливість та вивчивши всі нюанси, Ви можете потім отримати гроші за накопичені бонуси.

3. SMS-інформування.

На сьогоднішній день (звісно якщо Ваша картка прив’язана до мобільного (банківського) додатку), Ви постійно отримуєте сповіщення про певний платіж, але для цього потрібне Інтернет-з’єднання.
Проте, в тому випадку, коли Ви користуєтесь послугою «SMS-інформування», подібні сповіщення будуть надходити як звичайні СМС.

4. Пільговий період.

Напевно одна із найголовніших причин, чому більшість громадян не бажають брати кредит на певний період часу, це нарахування відсотків.

Проте, є вихід й з такої проблеми. Ви запитаєте «Як?». Ось і відповідь.
Деякі види банківських карток підтримують можливість працювати у пільговому режимі (періоді).

Тобто, наприклад, Ви маєте певний термін, щоб віддати позичену суму до фінансової установи. Але під час пільгового періоду (приблизно 55 днів), Вам не будуть нараховуватися ніякі відсотки і Ви повертаєте гроші без жодних переплат.

Цікаво: ПриватБанк дозволяє здійснювати покупки без підтвердження клієнтів.

Якщо роз’яснити на прикладах, то ось як це працює.

У тому випадку, коли Ви витратили дві тисячі кредитних коштів, то повинні за 55 днів повернути їх на рахунок. Після того, як пільговий період закінчується, Вам почне нараховуватися певна кількість відсотків.

Проте, адміністрація кожного банку, постійно змінює суму мінімального платежу. Тому, запевнюйтесь в цьому у співробітників фінансової установи.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 3 причини, чому варто відмовитися від смартфонів Samsung

Якщо ви справді стежите за новинами, які пов'язані з смартфонами, то напевно в курсі того, хто зараз лідирує на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -