Реклама

Відомо, як користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Є певні рекомендації, як потрібно користуватись банківською картою, щоб вона не зношувалась. Спочатку поговоримо про стандартні правила, а потім про власний досвід.

Кожна картка має свій термін дії, який вказаний на її лицевій стороні. Термін дії залежить від матеріалів, з яких вона зроблена. Основне на карті, це стрічка та чіп ззаду. Щоб картку не зіпсувати раніше терміну, її не можна мочити, згинати, не треба тримати в надто високих або низьких температурах. Металеві речі, магніти, техніка з випроміненням - все це погано впливає на роботу картки. Для зняття готівки краще використовувати безконтактні банкомати, адже від постійного вставляння карти, вона може теж зіпсуватись.

Цікаво: ПриватБанк заблокував карту – названо вихід з ситуації.

Ці всі рекомендації чудові, але є люди, які їх взагалі не дотримуються і картки чудово працюють. Буває, що дехто може і намочити картку, і погнути, і в мороз носити, а з нею нічого.

Найкращим рішенням є зробити декілька карток до одного рахунку. Основна картка буде у вас спокійно лежати вдома, а інші можна буде носити як і де завгодно. Також можна купити спеціальний футляр для карток. А ще зручніше, оплачувати все безконтактно, тоді ваша картка буде завжди як нова.

Якщо ж все-таки картка з певних причин перестала працювати, її завжди можна перевипустити в відділені банку. Терміни та ціни на таку послугу різні у всіх банках.

Також нещодавно українцям розповіли, як не потрапити в пастку, знімаючи гроші в банкоматі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi встановили абсолютний рекорд за квартал

Xiaomi встановили абсолютний рекорд за квартал. Згідно опублікованого фінансового звіту за третій квартал 2020 року, загальна виручка компанії досягла...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -