Реклама

Відомо, як купити чи перевести іноземну валюту онлайн

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

   Навіщо використовувати грошовий переказ через Інтернет?

Грошові перекази онлайн – це безпечний, швидкий та зручний спосіб купити іноземну валюту.
Сьогоднішні технології дозволяють користувачам здійснювати онлайн-переклади за допомогою кількох клацань мишею та за найкращими цінами прямо перед їх екраном, без необхідності шукати компанії, які стягують менше або продають монети за нижчою ціною.

   У чому переваги онлайн-перекладів?


• Надсилання грошей за кордон або навпаки дешевше;
• Нижчі і прозорі транзакційні витрати, відсутність маркування реального обмінного курсу;
• Швидка доставка протягом 24 годин, порівняно з банками, які займають до тижня;
• Організація та гнучкість додатків та веб-сайтів;
• пряма доставка на бажаний банківський рахунок;
• Доступні ділові та особисті операції;
• Онлайн-переклади в Україну та за кордон.

    Як це працює?


       Скористайтеся сервісом грошових переказів онлайн швидко і просто. Все, що вам потрібно зробити, це мати особисті документи для реєстрації та банківські реквізити відправника та одержувача.     

Для швидшої транзакції рекомендується додаток для банківського платежу:
• Зареєструйтесь на платформі за дві хвилини. Високі значення вимагають повнішої реєстрації.
• Виберіть категорію передачі. Для забезпечення безпеки та регулярності міжнародних перекладів необхідно повідомити про причину відправлення.
• Повідомте реквізити цільового рахунку, такі як ім'я отримувача та банківські реквізити, на які надходитимуть гроші за кордоном.
• Підтвердьте вартість доставки. Ви можете це зробити, коли захочете, залежно від поточного обмінного курсу.
• Перерахуйте суму у гривнях. Зробіть переказ у тій сумі, яку ви бажаєте надіслати. Гроші надійдуть на рахунок призначення протягом 1-го робочого дня після ідентифікації платежу.

   Нижчі обмінні курси

Сервіси онлайн перекладів зазвичай використовують реальний ринковий обмінний курс. Якщо ви здійсните пошук в Інтернеті, ви можете знайти курс обміну на спеціалізованих сайтах або в будь-яких новинах в Інтернеті. На відміну від банків, які часто не пропонують клієнтам справжню роздрібну ставку, додаючи націнку до середньої ринкової ставки, заявки на перекази зберігають реальну вартість. Це робить їх конкурентоспроможними.

   Як дізнатися, чи безпечні програми онлайн перекладів?

Веб-сайти та програми онлайн перекладів повинні регулюватися. Ось чому важливо знати та читати їх нормативний код перед їх використанням. Серед органів, що регулюють ці послуги, є Управління фінансової поведінки, яке перевіряє користувачів та захищає від шахрайства та відмивання грошей.

   Що робити, якщо виникла проблема?

Як правило, сайти грошових переказів онлайн підтримують безкоштовну цілодобову допомогу для своїх користувачів. Наприклад, якщо ви вкажете неправильний номер рахунку, ваші гроші не будуть відправлені, тому що службі необхідно перевірити, що ім'я людини, банк, філія та номер рахунку дійсні та збігаються.
    У разі помилки, служба зв'яжеться з вами, щоб запросити зміну або повернення грошей до завершення транзакції. Якщо цього не сталося, і ви не досягнете успіху, вам необхідно подати офіційну скаргу через саму компанію. Якщо немає відповіді, зверніться до Управління фінансового нагляду.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомі технічні характеристики, дата випуску та ціна смартфона Nokia 5.4

Сьогодні стали відомі технічні характеристики, дата випуску та ціна смартфона Nokia 5.4. На цій сторінці ви можете ознайомитися з...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -