Реклама

Відомо, як месенджери можуть нанести шкоду українцям, та їхнім смартфонам

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З стрімким розвитком смартфонів, та інших розумних пристроїв, українці почали активніше користуватися інтернетом, а саме різними додатками та програмами, які дозволяють спілкуватися в мережі, або ж просто розважатися.

Цікаво: WhatsApp та Viber: як правильно читаються назви месенджерів.

Звісно, в цьому немає нічого поганого, так як в нинішній час, обійтися без них просто неможливо. Проте, все ж таки є, деякі нюанси, які можуть лише нашкодити, як самому користувачу того чи іншого месенджера, так і смартфону. Саме про них сьогодні й поговоримо.

Насамперед необхідно відмітити, що не самі програми чи додатки збирають інформацію про користувачів, а розробники, які й керують всією роботою відповідних додатків.

Отже, розробники таких месенджерів, як Facebook Messenger та WhatsApp можуть збирати такі різновиди особистих даних громадян, як: ім'я користувача, номер телефону, список контактів, адресу електронної пошти, ідентифікатор пристрою, інформацію про використання програми та багато іншої інформації, яка стосується як самого користувача, так і його смартфона.

Вищенаведена інформація це ще тільки вершина айсбергу, так як якщо розпочати повне перераховування того, що можуть дізнаватися розробники месенджерів, то можна ще довго не закінчувати дану статтю.

Цікаво: Відомо про нову пастку від зловмисників у месенджері WhatsApp.

Сенс даного матеріалу полягає не в тому, що варто відмовитися від соціальних мереж, месенджерів, або від користування смартфоном та додатками, а варто відповідально поводитися як в інтернеті, так і в таких додатках для спілкування, оскільки будь-яка інформація, яка потрапляє в інтернет, так назавжди там і залишається.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Популярний месенджер Viber запустив ексклюзив для України

Популярний месенджер Viber запустив ексклюзив для України. Можна продавати і оплачувати товари і послуги безпосередньо в месенджері. Команда популярного месенджера...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -