Реклама

Відомо, як правильно продезінфікувати смартфон, щоб не нашкодити йому

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Мобільні телефони давно стали частиною нашого повсякденного життя. Ще до появи коронавірусу, користувачів цікавили способи правильної дезінфекції свого гаджету. Адже науковці запевняють, що їх поверхня служить сприятливим середовищем для розмноження мікроорганізмів та вірусів. І тому смартфон є не самим чистим об’єктом, який ми беремо до рук кожен день.

Видання Time ошелешує даними про те, що кришка унітаза в 10 разів чистіша за звичайний мобільний. Відчуваю, що така інформація у багатьох викликала бажання скоріше продезінфікувати свій гаджет. У цій статті ми обговоримо придумані людьми способи дезінфекції і виявимо, який і чому є найефективнішим.

В чому полягає важливість дезінфекції?

За даними досліджень виявилось, що нехтування дезінфекцією смартфона прирівнюється до антисанітарії. Адже уявіть, яку небезпеку здоров’ю можуть завдати небезпечні бактерії, якщо вони здатні жити на поверхні мобільного більше року. А їх кількість на квадратний дюйм може сягати більше 25000.

Якщо врахувати те, що більшість людей користуються смартфонами у ванній, а потім підносять їх до обличчя, стає страшенно неприємно. А якщо уявити, що хтось сторонній торкався брудними руками вашого гаджета, то взагалі жах! Тому дезінфекція обов’язково повинна бути присутньою у житті вашого телефону. Хочеться зазначити, що найефективнішою на сьогоднішній день вважають саме ультрафіолетову обробку.

Який спосіб найкращий?

Їх існує дуже багато. Одним з найпростіших є ретельне протирання поверхні мобільного з засобом для чищення на хімічній основі. Але такий спосіб тягне за собою певні нюанси.
Насамперед, такі засоби можуть бути шкідливими для довкілля та негативно впливати на матеріал, з якого виготовлено смартфон. Серветки і матеріали для протирання зазвичай одноразові і тому з’являються проблеми з їх правильною утилізацією. Та і взагалі, це виходить не дешево.

Цікаво: LG створили УФ-стерилізатор для телефонів.

Багато засобів можуть бути також шкідливими для шкіри, тому при тривалому використанні викликають дискомфорт і навіть шкодять здоров’ю.

Самостійно протираючи смартфон, досить важко повністю знищити всі бактерії та мікроби. І, на жаль, деякі з них навчились виробляти імунітет до очисників.

Вчені придумали кращий спосіб для дезінфекції за допомогою ультрафіолетових променів. Він ефективніший, швидший і безпечніший. Крім того, виявляється ще й дешевшим.

Як проходить процес дезінфекції?

Телефон піддається бактерицидному випромінюванню в діапазоні 250-280 нм. Коли бактерія контактує з УФ променями, її ДНК руйнується, деградує і вона поступово гине.

Що здатне знищити УФ світло?

Можливості ультрафіолетового проміння згубно впливати на бактерії і віруси були детально досліджені. Їх дію не витримує вірус, який призводить до захворювання Covid-19. А також від нього гинуть стафілококові бактерії та кишкові палички. Це значить, що він знищує майже всі патогенні організми, що можуть міститись на поверхні вашого смартфона.

Цікаво: Компанія LG представила робота для дезінфекції.

Чи несе небезпеку така дезінфекція?

Багатьох цікавить чи несе небезпеку для людини УФ світло, яке здатне вбивати майже 100% мікроорганізмів.

Чи страждає від такої дезінфекції гаджет?

На відміну від агресивних хімічних засобів, ультрафіолетова дезінфекція не впливає на поверхню телефона. Відзначити негативний вплив неможливо, адже гаджет перебуває під його дією всього пару хвилин. Отже, міф про небезпеку можна сміливо розвіювати.

Стерилізація чи дезінфекція?

Необхідно роз’яснити, що УФ світло вбиває бактерії, але не знімає їх з поверхні. Тому необхідно користуватись певними додатковими засобами для повного очищення.

Що таке система дезінфекції?

Це прилади або технології, якими користуються для періодичної дезінфекції гаджетів.

Також нещодавно було названо 6 засобів, які можуть негативно вплинути на роботу смартфона під час дезінфекції.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Samsung Galaxy M 11 вже доступний в Європі

Кілька місяців тому Samsung представив Galaxy M11 як недорогий телефон для серії М. Пристрій був доступний в Індії та...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -