Реклама

Відомо, як приховати власну дату народження в месенджері Viber

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Мільйони людей по всьому світу, уже більше десяти років, використовують один із найбільш відомих месенджерів – Viber. Всі, хто проходив реєстрацію в Viber, знають, що потрібно вказати дату свого народження. Ця інформація синхронізується зі списком контактів на смартфоні і нагадує людям, які є в списку контактів, що потрібно привітати з днем народження людину, номер телефону якої є в телефонній книзі. В переписці з іменинником, власник мобільного телефону може написати текст привітання, а месенджер доповнить його святковою анімацією.

Але не всі користувачі Viber хочуть, щоб люди, котрі знаходяться в списку контактів і користуються даним додатком знали особисту інформацію про власника мобільного телефону, таку, наприклад, як число, місяць і рік народження.

В даній статті ми розповімо, як приховати дату народження в Viber.
На жаль, в останній версії цього додатку повністю стерти дату народження неможливо, тому що раніше ці дані вводилися в ручну через клавіатуру на дисплеї, там можна залишати пусті місця, а тепер потрібно обирати дату з переліку у спеціальних вікнах.

Цікаво: Які є нові функції у Viber і як ними користуватись?

Але можна приховати дату народження через редагування розділу, який оповіщає контакти про день народження користувача.

Для того, щоб відключити функцію відображення дати народження власника мобільного телефону потрібно:

  • відкрити програму Viber, внизу екрану клацаємо на "Ще", потім в новому діалоговому вікні натискаємо "Налаштування";
  • потім потрібно обрати пункт "Конфіденційність", далі натискаємо на "Показати вашу дату народження" і прибираємо галочку біля цієї функції;
  • коли закрити це діалогове вікно, то дата народження не буде відображатися в акаунті власника мобільного телефону.
    Якщо ж користувач вирішить все ж таки, щоб дата народження знову відображалася, то все можна повернути назад, виконавши такий самий алгоритм дій.

Також нещодавно стало відомо, як вберегти себе від крадіжки коштів через Viber.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple готує до анонсу свій перший VR-шолом

Поки весь світ чекав анонса перших окулярів доповненої реальності (AR) від Apple, інтернет-інсайдери повідомили, що компанія Apple готує до...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -