Реклама

Відомо, як робити замітки в Instagram

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Новинка була запущена відносно нещодавно і дозволяє ділитися короткими текстами в додатку; дізнайтеся, як працює нова функція Instagram, яка поступово приходить до користувачів Android та iPhone (iOS).

Instagram запустив Notes і тепер користувачі платформи можуть ділитися короткими текстами до 60 символів зі своїми підписниками. Нова функція поступово стане доступною для всіх пристроїв Android і iPhone (iOS) і призначена для того, щоб люди могли стисло та текстово ділитися своїми думками. Як і Stories, вміст «зникає» через 24 години після публікації. Подивіться в наступному посібнику, як створювати та видаляти нотатки в соціальній мережі.

Цікаво: Що робити, щоб сторіс в Instagram не повторювались по колу?

Як створювати нотатки в Instagram

Крок 1. У програмі Instagram відкрийте свої прямі повідомлення – новий значок функції Notes розташований у верхньому правому куті екрана. У розділі «Залишити нотатку» натисніть «+».

Крок 2. Введіть потрібне повідомлення та натисніть «Поділитися». Ви можете вибрати між «Підписниками, на яких ви також підписалися» та «Близькими друзями». 

Готово! Замітку можуть прочитати інші люди в соцмережі.

Як видалити замітки в Instagram

Щоб видалити її, необхідно зробити наступне: торкніться опублікованої нотатки та виберіть опцію «Видалити нотатку». Пост буде видалено, і ваші підписники більше не бачитимуть його.

Цікаво: Фільтри для Stories: як знайти найкращі в Instagram.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чи варто купувати дорогі флеш-накопичувачі

Наприкінці 2000-х років карти флеш-пам'яті успішно замінили популярні до цього диски та дискети. Флеш накопичувач має USB роз'єм і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -