Відомо, як розпізнати справжнього виробника смартфонів від “підвального”

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Зараз є дуже багато маловідомих брендів смартфонів. Інколи їх можна навіть сплутати з так званими “підвальними” виробниками. Чому така назва? Бо виготовляють такі телефони дійсно мало що не в підвалі. Щоб ви могли легко розрізнити ці дві категорії, ми підготували список критерій.

Смартфони, виготовлені підвальними виробниками, дійсно вигідні по ціні. Але чи якісні вони? Звісно ні. Такі “бренди” використовують старі та слабкі процесори. А це саме важливе в роботі телефону. Наприклад, Cubot MAX 3. У ньому процесор, який був актуальний три роки тому. Очевидно, що телефон буде дуже повільно працювати та постійно зависати. Тому, ціна на такі телефони не варта того, щоб їх купувати.

В телефонах підвальних виробників немає ані дизайну, ані нормальної ОС. Зазвичай, у них чистий Android з незрозумілим перекладом. Також, після випуску нової моделі, стара вже не оновлюється. Тобто, прийдеться знову купувати новий телефон.

Щоб заманити більше покупців, такі виробники стали вказувати в характеристиках до телефону відомого виробника камери, а не лише кількість Мп. Швидше за все, це повинне, на їх думку, вразити людей, які уважно вивчають всі переваги телефона. До речі, підвальні виробники завжди женуться за тим, щоб камер було чим більше.

Телефони ось цього найнижчого рівня ви ніколи не знайдете в магазинах з технікою. Вони продаються або на самому ж сайті виробника, або на AliExpress.

Зазвичай, підвальні виробники копіюють свої телефони з телефонів відомих брендів. Вони не можуть вигадати щось нове, бо не мають фінансів на це.

Також нещодавно було названо 3 найочікуваніші смартфони в листопаді 2021 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 4 причини, чому банкомат може не зчитувати банківську картку

Напевно знайома ситуація, коли вам різко необхідно зняти готівку з своєї банківської картки, ви мчите до банкомату, вставляєте в...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -