Реклама

Відомо, як смартфони впливають на організм людини

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Напевно, усі користувачі смартфонами помічали, що не можуть випустити з рук телефон, навіть коли нічого важливого там немає. При розмові, перегляді фільму, на прогулянці – завжди в руках телефон. Найгірше, що буває людина просто передивляється в соцмережі старі пости або гортає робочий стіл. Це все відбувається із-за впливу телефону на мозок. Далі ми детально розповімо про ці процеси.

Вчені проводили досліди як смартфон впливає на пам'ять людини. В цьому дослідженні прийняли участь підлітки до 19 років. Вони постійно розповідали, що роблять зі своїм телефоном, який у них фізичний і емоційний стан. В ході досліджень було виявлено, що коли людина говорить по телефону і тримає його біля правого вуха, то радіохвилі впливають погано на пам'ять людини та її сприйняття усього нового. Чи впливають інші дії зі смартфоном, поки не ясно.

Для того, щоб зрозуміти, що телефон взагалі не тренує пам'ять і досліджень не треба. Задумайтесь самі, усі дати, важливі події, паролі, телефони дні народження і т.д. - вся ця інформація зберігається у смартфоні. Нам більше не потрібно запам'ятовувати велику кількість інформації. А це негативно впливає на пам'ять також.

Цікаво: Названо технологічний процес виготовлення вакцин.

Вже давно доведено, що смартфони ще й погано впливають на сон людини. Зверніть увагу, якщо ви будете сидіти в телефоні довгий час перед сном, то заснути вам буде важче, а ніч буде тривожною та організм якісно не відпочине.

Коли люди зустрічаються поспілкуватись, то також не можуть випустити телефон з рук. Це псує усю атмосферу, адже комусь точно буде враження, що співрозмовник не слухає. Це навіть по правилах етикету не тактовно сидіти з телефоном. Вчені проводили експеримент між людьми, які ніколи один одного не бачили. Їх задачею була звичайна розмова про життя. Але біля одних лежав смартфон, а біля інших записник. У перших розмова так і не вийшла, адже не з'явилась довіра і інтерес.

Давайте поговоримо про сповіщення. Вони не завжди бувають корисними. Буває, що людина поринула з головою у роботу або навчання, а тут засвічується екран телефону. Все, вже вся увага на те повідомлення, яке прийшло. Ефективніше буде ввімкнути беззвучний режим або залишити телефон в іншій кімнаті.

Дослідження також доводить цей факт. Учні на контрольних отримували вищі бали, коли не мали при собі телефони. А ті хто їх мав, справлялися гірше.

Якщо хочете порівняти своє життя, проведіть якийсь час без телефона. Хоча це буде важко в сучасному світі. В будь-якому разі, знайте, що все залежить від вас. Тільки ви контролюєте час проведений в ґаджетах.

Також нещодавно було названо випадки, коли випромінювання від смартфона небезпечне.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Бюджетний монітор LG 29WK500-P 1080 IPS

Бюджетний монітор LG 29WK500-P 1080 IPS – це прекрасний монітор для тих людей, які не хочуть переплачуваи за IPS...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -